כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

GAP BRIGHT FESTIVAL יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.08.2013
/ 13:03

המותג האמריקאי GAP יוצא בשיתוף פעולה עם הזאפה לצורך קיום הפסטיבל GAP BRIGHT FESTIVAL בפעם הראשונה בישראל. הפסטיבל יתקיים בחול המועד סוכות במשך יומיים תחת כיפת השמיים בזאפה אמפי שוני ויארח ארבעה מופעים של הלהקות הדג נחש, מוניקה סקס, שבק ס' ושל האמן הבינלאומי מתיסיהו.

GAP המותג האמריקאי הבינלאומי, מנסה להביא איתו לאירוע ניחוח של חו"ל, על בסיס הסלוגן BE BRIGHT של המותג, הפונה לצעירים ושואף לעורר השראה, אופטימיות ומובילות בקרב קהל היעד. ערכי הפסטיבל והתכנים שלו נבנו בהתאמה תחת קונספט זה.

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 22-23 בחודש ספטמבר הקרוב, כאשר ביומו הראשון של האירוע יפתחו את הפסטיבל חברי 'מוניקה סקס' שהוצאו לאחרונה את האלבום "מנגינה". אחריהם יופיעו 'הדג נחש', הלהקה המצליחה עם 17 שנות פעילות רציפה ושבעה אלבומים, שזכתה כמעט בכל תואר אפשרי.
 
יומו השני של הפסטיבל ייפתח עם הופעתם של חברי להקת שבק ס', שחזרה לאחרונה לפעילות. הלהקה השפיעה מאוד על תרבות המוזיקה הישראלית והייתה אבן היסוד להקמת הרכבי היפ הופ, ולתופעת ההיפ הופ הישראלי. במהלך השנים הוציאה הלהקה חמישה אלבומי אולפן ואלבום בהופעה חיה, כאשר השנה יצא אלבומם האחרון "פרה פרה".
 
את הפסטיבל יחתום האמן הבינלאומי המסקרן מתיסיהו. האמן החרדי לשעבר, שנוגע בתחומי מוזיקה שונים במהלך הקריירה המוצלחת שלו והוציא לאחרונה את אלבום האולפן המוערך Spark Seeker.
 
הפקת הפסטיבל: זאן מוסיקה מקבוצת זאפה
 
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר