כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- הבר המוצנח הראשון בעולם

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.08.2013
/ 10:49

אם תשאלו את משתתפי פסטיבלי המוזיקה הגדולים בעולם מה היא הצרה הכי קשה בה הם נתקלו במהלך חייהם, הם יאמרו לכם בוודאי כי בכל פעם שהם נאלצים לוותר על המקום שלהם לטובת ביקור באחד הברים לצורך רכישת בירה, הם חשים כאילו איבדו עוד נדבך עצום מאישיותם. "לו רק היינו יכולים לקנות עוד בירה בלי לעזוב אתת המקום המצוין הזה כי אז חיינו היו מושלמים", הם יאמרו לכם כאשר עיניהם לחות מצער.

אז מסתבר שיש מי שיעשה לילות כימים כדי לפתור את המחדל, ולהביא אל החוגגים המאושרים את הבירה שלהם, בלי שחלילה יצטרכו לעזור את הרחבה.

הפעילות הזו מגיעה אלינו מפסטיבל המוזיקה אופיקופי שהתקיים בדרום אפריקה בסוף השבוע האחרון. אנשי הפסטיבל החליטו לעזור לצופים וליהנות מהאירוע בלי כל הפרעות מיותרות, על ידי כך שנתנו להם את האפשרות להזמין ביררה מהבר באמצעות אפליקציה מיוחדת. לאחר הזמנת הבירה, יצא לכיוונם מסוק מיניאטורי בעל 8 זרועות (אוקטוקופטר), שמצא את מיקומם לפי נתוני ה- GPS שנקלטו בעת ההזמנה, והצניח אליהם את הבירה מגובה של חמישים מטרים.
 
עד כמה הפעילות הזו היתה בטיחותית? לא יותר מדי. זו הפעם הראשונה בה מסוקים זעירים שכאלה משתתפים באירוע המוני, תוך ריחוף מעל ראשיהם של החוגגים, דבר שהיה יכול לגרור אסון לא קטן אם אחד מהם היה מתרסק אל תוך הקהל. המדור משוכנע שפעילות שכזו לא היתה עוברת אישור בארץ, מתוך חשש (מוצדק) כי משהו יקרה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר