כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אגדה עירונית בהרצליה

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.08.2013
/ 17:20

"אגדה אורבנית", מסיבת הרחוב של הרצליה, חוזרת ובגדול. האירוע, אשר מופק זו השנה רביעית, יפעל השנה  במתכונת אשר נועדה לקדם את העסקים הצעירים ומוקדי הבילוי בעיר-  שמונה מיקומים מובילים בעסקים קטנים במרכז העיר יקיימו קרנבל של הופעות אקוסטיות ומגוון מסיבות בערב אחד.

האירוע נולד מתוך מאמץ משותף של פורום הצעירים של מרכז העיר ועיריית הרצליה לפתח דיאלוג בין האמנים לקהל צעירי הרצליה על ידי הופעות אינטימיות וכיתות אמן. זאת תוך כדיי חיזוק העסקים במרכז העיר. מתוך הראייה כי חיבור זה הינו מתבקש, פורום הצעירים של מרכז העיר, בראשותה של חברת מועצת העיר הרצליה, מאיה כץ, הרים את הכפפה ובנה מסיבת רחוב במתכונת חסכונית ויעילה במטרה לרענן את מרכז העיר ולגבש את התושבים.

את האירוע הפיק שמוליק בר-דן שבין היתר אחראי גם על חלק מאירועי לילה לבן בתל אביב ופסטיבלים שונים ברחבי הארץ. 
 
השנה הצטרף להפקת האירוע שותף נוסף: המרפסת- מרכז הצעירים בהרצליה, אשר ייפתח בקרוב במרכז העיר ויספק מענה לצעירי העיר בנושאים מגוונים, בין היתר בנושא פיתוח מנהיגות צעירה, קידום יזמות טכנולוגית ועיסקית, תחום החיילים המשחוררים וכן אירועי תרבות ופנאי לצעירי העיר כדוגמאת אירוע זה.
 
מרסדס בנד
 
הקונספט לאירוע נבחר מתוך ניסיון להביא עוד צעירים למוקדי הבילוי המרכזיים של העיר ולחשוף אותם למקומות שלא בטוח שהם מודעים לקיומם
 
במסגרת האירוע, שיתקיים ב- 29 בחודש אוגוסט יוכלו הצעירים והצעירים בנפשם, ליהנות מהופעות של מגוון רחב של אמנים, ביניהם מרסדס בנד, טל פרידמן מארח את ארז נץ, מסיבת תקליטנים ופרי סטייל, זומבה ברחבת המזרקות ועוד שלל הפתעות.
 
טל פרידמן
תגובות
אין תגובות למאמר