כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל הבירה הירושלמי יוצא לדרך בפעם התשיעית

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.08.2013
/ 11:30

ירושלים מסתמנת בשנים האחרונות לא רק כעיר הבירה הלאומית, כי אם גם כבירת האירועים של ישראל. והפעם, משהו מיוחד לחובבי הבירה שביניכם.

מחר (8/8) ייפתח בגן העצמאות שבירושלים פסטיבל הבירה השנתי של העיר. זוהי השנה התשיעית בה האירוע החוויתי חוזר לעיר, עם למעלה מ-100 סוגי בירה מהארץ ומהעולם. הפסטיבל שואב את השראתו מפסטיבלי בירה בעולם, ביניהם פסטיבל הבירה הגדול בעולם - ה'אוקטוברפסט' שנערך מדי שנה באופן מסורתי בעיר הבווארית מינכן בסוף חודש ספטמבר ותחילת אוקטובר. הפסטיבל הגרמני נמשך בדרך כלל כ- 16 ימים והוא מושך אליו מיליוני מבקרים.

אז נכון, הפסטיבל הירושלמי יימשך רק יומיים, וצפוי למשוך אליו "רק" עשרות אלפי אנשים, אבל עדיין מדובר בחגיגה צבעונית יוצאת דופן, במסגרתה יהפוך גן העצמאות לבר ענק, עם מוזיקה טובה, הופעות חיות של אומנים שונים, הפנינג רחוב, אירועי תרבות ואטרקציות נוספות.
 
המבקרים בפסטיבל יוכלו לטעום מגוון ענק של סוגי בירה, כגון ארדינגר, בימיש, בישוף, בלהייבן, ג'ון סמית, ועוד רשימה ארוכה של מותגי בירה שלא מגיעים אל הצרכן הישראלי ביום יום, לצד בירות בוטיק ובירות המיוצרות במשלות ביתיות, על ידי המשוגעים לדבר.
 
לצד כל חגיגת הבירות הזו, יוכלו באי האירוע ליהנות מהופעות של 'מרסדס בנד', הג'ירפות, מוניקה סקס ועוד.
 
הפסטיבל מתקיים ביוזמתה ובהפקתה של קבוצת פלס, בראשותו של גיא בסר.
 
תגובות
אין תגובות למאמר