כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הצעדה הגדולה לירושלים יוצאת לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
06.08.2013
/ 12:24

'מתחברים בדרך לירושלים'- בהובלת המועצות האזוריות, צעדת ענק לירושלים, בהשתתפות אלפי צועדים המייצגים את החברה הישראלית בכללותה, תתקיים בחול המועד סוכות ב 23-4/9. הצעדה תמשך יומיים ותכלול לינה בשטח בהר איתן.

מטרתה העיקרית של הצעדה היא להוביל מהלך לחידוש המסורת הישנה של צעדה ועלייה לירושלים, ותוך כך לחבר בין כל גווני החברה הישראלית. הצעדה מתקיימת ביוזמת רשת ארגוני "מתחברים- בונים עתיד ביחד" ו'מרכז המועצות האזוריות' ובשיתוף מלא עם עיריית ירושלים.

הצעדה תתקיים במהלך חול המועד סוכות למשך יומיים ותכלול פעילויות משותפות- הופעה מרכזית של שלומי שבת ושל האמנים מוש בן ארי ועידן עמדי, ביקור בסוכות שיוצבו לאורך כל הדרך על ידי ארגונים וגופים משתתפים, דיונים חברתיים ועוד על מנת שינעימו את זמנם של השותפים בצעדה וימלאו אותה בתוכן. בין הצועדים ייקחו חלק צעירים, ותיקי הארץ, משפחות עולים, ילדי הארץ, דתיים, חילוניים, ערבים נוצרים ומוסלמים, דרוזים, יהודים, ארגוני ספורט , משפחות וכל מי שירצה להשתתף.
 
הרעיון מאחורי הצעדה הינו הליכה משותפת המשמשת פלטפורמה להכרות וחיבור בין קבוצות האוכלוסייה השונות והמגוונות בחברה הישראלית, בשילוב אירוח בסוכות והפעלה למשפחות ומטיילים. הצעדה היא למעשה אירוע לאומי המאפשר חיבור, הכרות וערבות הדדית בחברה הישראלית, באמצעות צעדה חווייתית וערכית.
 
תגובות
אין תגובות למאמר