כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'ביזנס קלאס' עוברת לבעלות חדשה

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.08.2013
/ 11:56

ביזנס קלאס, אחת החברות המוכרות בארץ לדיילות ודיילים, פעילויות קד"מ, תערוכות, כנסים ואירועים מיוחדים, אשר במהלך שש שנות הפעילות שלה צברה מוניטין לא קטן של עוברת בימים אלה לניהולו של מוטי ז'מצי, יזם צעיר בן 28 מאזור השרון.

ז'מצי, בעל ניסיון של כשבע שנים בתחום הקד"מ והאירועים החל את דרכו לאחר השחרור מהצבא כדייל שהתקדם לתפקיד ניהולי של צוותי דיילים ותפעול אירועים. בעקבות ההצלחה שלו בגיוס דיילים והקשרים שצבר בתחום, מונה מוטי לרכז כוח אדם בחברת הקד"ם והאירועים 'סופרפוש'. משם התקדם במרוצת השנים לתפקיד מנהל כוח אדם בחברת הקד"ם והאירועים 'אינטלקט', ולבסוף ניהל מחלקה שלמה בחברת 'פרומרקט'.

כשהגיעה לאוזניו של מוטי השמועה שחברת 'ביזנס קלאס' מוצעת למכירה על ידי דוד ואוקסנה, מפאת קוצר זמן בניהול עסקים מקבילים, החליט לנצל את ההזדמנות שנקרתה בדרכו, לרכוש את החברה ולשלב את המוניטין הטוב שלה עם ניסיונו בתחום, מאגר הדיילים הגדול שצבר יחד עם שירותים נוספים שהחברה תספק לכלל לקוחותיה וביחד להביא את החברה להישגים.
 
מוטי ז'מצי
מוטי ז'מצי
(צילום: יח"צ)
 
בשיחה עם חדשות "מפיק" מכריז מוטי לגבי חזון החברה:
 
"חברות דיילות רבות בשוק פועלות ללא ידע וניסיון וכתוצאה מכך מוצבים באירועים דיילים ודיילות שאינם מתאימים באיכותם לאירוע ואינם מייצגים בצורה טובה את הלקוח והמותג. אף לקוח לא היה רוצה למצוא את עצמו באירוע ובפעילות שהשקיע בה כל כך הרבה עם דיילים שיעדרו, יאחרו, לא יסבירו פנים לקהל ויחבלו באירוע.
 
הניסיון שצברתי במהלך 7 השנים בתחום הן ביכולות גיוס כוח אדם איכותי וייצוגי, זיהוי הפוטנציאל שבדיילים והתאמתם לסוג הפעילות והאירוע יחד עם יחסי אנוש ותנאים מעולים שהוענקו לדיילים ושמרו על זמינותם ועל מוטיבציה גבוהה מצידם הוביל לכוח אדם איכותי, ייצוגי ומקצועי ללא איחורים והיעדרויות של הרגע האחרון ולהצלחת מאות אירועים ופעילויות קד"ם רבות עם מאות לקוחות מרוצים.
 
את המקצועיות האיכות והשירות הזה אני אביא ואף אקדם בחברת "ביזנס קלאס"- כי אין דבר שיותר מספק אותי מלקוח מרוצה שישמח לחזור ולעבוד איתי שוב ושוב."
 
לרגל כניסתו לחברת "ביזנס קלאס" מוטי מכריז על מבצעי הכרות לכלל הלקוחות.
 
תגובות
אין תגובות למאמר