כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יקב 'רמת הגולן' חוגג שלושים במופע מיוחד

מאת: חדשות 'מפיק' /
31.07.2013
/ 10:20
יקב 'רמת הגולן', אשר נחשב לאחד מאלה אשר מיסדו את תרבות היין בישראל, יחגוג לקראת סוף החודש הבא שלושים שנות פעילות באירוע מיוחד שיתקיים כחלק מ"ערבי גמלא באוזןבר – כל הרגשות מתעוררים". באירוע זה, שיתקיים ב- 22/8 במועדון ה'אוזןבר' התל אביבי, יוזמן הקהל למופע אינטימי של אילן וירצברג יחד עם יעקב רביץ, עם שתי גיטרות חשמליות (וגם אקוסטיות), קצת טכנולוגיה ואפילו דיסטורשן. במרכז הערב יעמוד הפרויקט "בציר טוב"  שכולו משירי יונה וולך שיצרו וביצעו אילן וירצברג ושמעון גלבץ לפני שלושים שנים. בנוסף יבוצעו שירים מתוך אלבומיו האישיים וכאלו שכתב לאחרים.
 
מופע זה הוא גרסה אינטימית של מופע המחווה הגדול לאלבום שהתקיים בפסטיבל הפסנתר 2012, בו חברו ערן צור, ירמי קפלן, דניאל סלומון, דנה עדיני ועדי דגני לאילן וירצברג לביצוע האלבום "בציר טוב" לרגל 30 שנה ליציאתו לאור.
 
חברי מועדוני החברים של יקב רמת הגולן, "בציר טוב" ו"הקפסולה" יוכלו ליהנות מכרטיסים מוזלים לאירוע ללא צורך בהזמנה מראש. בערב המופע יוצעו יינות יקב רמת הגולן מסידרת גמלא במחירים אטרקטיביים.
 
 
כחלק משיתוף הפעולה יזכו חברי מועדוני החברים של יקב רמת הגולן, "הקפסולה" ו"בציר טוב", להנחות ייחודיות להופעות הליין ב'אוזןבר', ומחזיקי 'דה קארד' של האוזן השלישית יזכו להטבות ברכישת יינות של היקב ובסיורים ביקב.
 
תגובות
אין תגובות למאמר