כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קניון הזהב מתחדש

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.07.2013
/ 14:26

בהמשך להצלחה של מתחם הילדים "פלטינום פארק", קניון הזהב בראשון לציון מכריז על הקמתו של מתחם ילדים חדש בשם "פארק פנטזיה".

חברת "משה ויגאל גינדי" השקיעה בהקמת המתחם, המשתרע על שטח של דונם, כ-12 מיליון שקלים. עולם הקסם לא מסתכם רק בגבולות פארק פנטזיה.  שדרת הילדים המתחדשת, הנמצאת בסמוך לפארק, תתמשק עם הקו העיצובי והקונספטואלי שמציע המתחם. השדרה המחודשת והצבעונית, תאכלס מגוון רחב של חנויות חדשות עבור ילדים בכל הגילאים ועוד שלל הפתעות באזור המיועד כולו רק עבור הצעירים במשפחה.

מתחם פארק פנטזיה כולל בין היתר 3 בתים - בייצי הפתעה ענקיות דו-קומתיות עם מבחר הפעלות המבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר- ביצת הפתעה מוזיקלית - ביתן ובו מבחר של כלי נגינה מקוריים וטכנולוגיים, ביניהם פסנתר קלידי ריצפה, תופים דיגטלים מוארים ואפילו נבל בו הילדים פורטים על קרני אור. ביצת הפתעה אינטראקטיבית - רצפת לד אינטראקטיבית ובה מגוון משחקים קבוצתיים מהנים ומקפיצים. ביצת האוגמנטד ריאלטי - חלל בו הילדים הופכים להיות חלק מהמציאות של פארק פנטזיה - באמצעות טכנולוגיית אוגמנטד ריאליטי.
 
פנטזי לילה
(צילום: מורג ביטן)
 
עוד במתחם- קרוסלות ירוקות - עמדות בהם לומדים הילדים כיצד אפשר לייצר אנרגיה טבעית באופן פשוט, 7D IMAX - קולנוע תלת מימדי ורב חושי לסרטי תלת מימד קצרים עם כסאות חכמים ומלווים באפקטים חושיים של תזוזה, מתזי מים, רוח ועוד. ארגז חול - מגרש החול המסורתי והנוסטלגי ממציא את עצמו מחדש כבתור מחצבה קטנה. קיר סיכות ענק דו-צדדי- קיר סיכות ענק דו-צדדי המאפשר ליצור מגוון צורות תלת-מימדיות.
 
כמו כן יוכלו הילדים ליהנות ממדרגות אינטראקטיביות, מתחם פעלולים, טירה עם אתגרים והפעלות, בית קפה ועוד.
תגובות
אין תגובות למאמר