כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הצלחה מסחררת לפסטיבל 'אינדי סיטי לייב'

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.07.2013
/ 10:14

בסוף השבוע האחרון התקיים פסטיבל "אינדי סיטי לייב" הראשון בירושלים. הפסטיבל, שנערך בימים חמישי ושישי 25-26/7, הוכתר כהצלחה מסחררת, לאחר שמשך אליו למעלה מ- 10,000 משתתפים מכל רחבי הארץ.

על ההפקה היו אמונים יוזמי האירוע- הוד גלבוע מקבוצת CPR, אגף תרבות ואמנויות ורשות צעירים בעיריית ירושלים והמנהלת האמנותית בטינה פיינשטיין.

במסגרת הפסטיבל, נערכו ההופעות על שתי במות בשני קצוות מרוחקים של מתחם מגרש הרוסים בזו אחר זו "גב לגב", כך שברגע שהסתיימה הופעה בבמה אחת, התחילה הופעה בבמה השנייה. הדבר גרם לנהירת הקהל מצד אל צד של המתחם, על מנת לחזות בהופעות, ובתוך כך ליהנות מדוכני תקליטים, בגדים ואמנות רחוב אשר שובצו בין הבמות, ברחבי המתחם, לרווחת הקהל.
 
האירוע נפתח עם הופעות קצרות של היוצרים המבטיחים רותם אור, עמית ארז ולהקתו - "הסיקרט סי" ולהקת L.F.N.T של היוצר המוכשר רן ניר, והמשיכו עם הופעות הדגל של "הבילויים", בסט של מיטב להיטי העבר משני האלבומים הראשונים לצד כמה מהאלבום החדש, אסתר רדא, עם מופע גרוב מנענע, ו"התפוחים", שהרקידו את הקהל עם סט פטיפונים אלקטרוני מלווה בחטיבת נשיפה. הערב נמשך עם הופעה של עדי אולמנסקי שהפכה למסיבת אוזניות לאלפי צעירים רוקדים. אל תוך המסיבה פרצה תצוגת אופנה של בגדי וינטאג' מבית "טרומפלדור וינטאג" הירושלמים.
 
פסטיבל אינדי סיטי לייב 2013 - הבילויים
 
פסטיבל אינדי סיטי לייב 2013 - אינדי סיטי לייב
 
בהמשך הערב התקיימו הופעות חינמיות בברים נבחרים בעיר, בעוד על בניינים במתחם חבצלת ובמדרחוב הוקרנו הקליפים מהעונה השלישית של "אינדי סיטי" שצולמה בירושלים ושודרה בערוץ 8 בחודש האחרון. את הלילה בילו רבים מהקהל על ספות בביתם של מארחים ירושלמים במסגרת מיזם "קאוץ'-סרפינג" שקידם הפסטיבל.
 
יומו השני של הפסטיבל החל במופע ג'אם סוער, כאשר מיד לאחריו התחדשו שתי הבמות, עם הופעות של נועמיקו, "ועדת חריגים" ו"קומפיוטר קמפ". לאחר שאלה סיימו את הופעותיהם, עלתה להקת "בום פם" שחיממה את הקהל עם מופע סרף-בלקני והכינה אותו למופע הנעילה המרכזי של "מרסדס בנד".
 
פסטיבל אינדי סיטי לייב 2013 - מרסדס בנד
 
פסטיבל אינדי סיטי לייב 2013
(צילום: נועה מגר)
 
מהפקת הפסטיבל נמסר כי פרויקט "אינדי סיטי" ישוב עם קליפים דוקו-מוזיקליים של אמנים נוספים ופסטיבלים עירוניים מוצלחים גם בשנה הבאה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר