כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הוכרזו חמשת המצטיינים של ועידת GO E-COMMERCE

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.07.2013
/ 15:26

חבר השופטים של ועידת Go E-Commerce 2013 החליט על חמשת המצטיינים של המסחר האלקטרוני לשנת 2013.

הוועידה הראשונה בישראל למסחר אלקטרוני - שיזמה ומפיקה חברת מידע כנסים, תתקיים ביום חמישי הקרוב- 18 ביולי במרכז הכנסים Avenue בקריית שדה התעופה.

בוועידה, שתדון באספקטים רבים של המסחר האלקטרוני בארץ, ישתתפו מומחים מובילים מתחום המסחר האלקטרוני שילמדו את באי הכנס כיצד להפוך לעסק יעיל יותר, אפקטיבי יותר ומרוויח יותר. עוד יספק הכנס הזדמנות מקצועית ראשונה בישראל לחבור יחד ולחלוק נהלים, תהליכים ואמצעים מומלצים לפעולה, לדון באסטרטגיות שוק, נושאים רלוונטיים ומגמות, לערוך מפגשים אישיים ולמצוא שותפים עסקיים פוטנציאליים.
 
בין הנושאים שיידונו בוועידה- מי מפחד ממסחר אלקטרוני, אסטרטגיות במסחר אלקטרוני, שיטות שיווק רשתיות לעידוד מכירות, טכנולוגיות מסחר אלקטרוניות, חוויית הצרכן בקניות אונליין ומיזוגה עם חוויית האוף-ליין, הצד האפל של מסחר אלקטרוני, שילוח ומסחר אלקטרוני, כיצד מטמיעים פעילות מסחר אלקטרונית, ועוד.
 
חבר השופטים של הוועידה מורכב מאייל רוזן- יו"ר ומייסד פורום המנהלים הישראלי למסחר מקוון, גיא טל- מנכ"ל IMEC ועודד זהבי- מנהל מסחרי Payoneer, שהרכיבו רשימה של למעלה מ-30 החברות המובילות בארץ בתחום המסחר האלקטרוני. בסופו של דבר, חבר השופטים בשיתוף חברי פורום המנהלים הישראלי למסחר מקוון החליטו על חמש החברות המצטיינות:
 
דומינו'ס ישראל - על איתור הצורך בהזמנה מיידית של מזון מהיר כמפגש בין חברים, על היותם החברה המובילה הראשונה שהימרה בגדול על מסחר מקוון והצליחה- כיום 54% ממכירות הרשת הם דרך האינטרנט, ועל ממשק מובייל מצוין אשר מאפשר חווית קנייה מהירה ונוחה.
 
גרופון - החברה ששינתה את תמונת המסחר המקוון בארץ ועזרה למיליוני גולשים לעבור את המחסום הפסיכולוגי של תשלום בכרטיס אשראי באינטרנט.
 
סינמה סיטי - על נתינת חווית משתמש יוצאת מן הכלל, ידידותית ושירותית. החברה הראשונה שאפשרה הזמנת כרטיסים לסרטים באמצעות האינטרנט.
 
אל-על - על האפשרות להזמנה אונליין של שירותי תיירות וסל מוצרים שמספק פתרונות כוללים ומלאים לנוסע. אל על מספקת מידע לבחירת יעד הטיסה, תכנון החופשה, ואפשרויות נוחות למשתמש.
 
קסטרו - על התעוזה להיות המותג הגדול הראשון שנכנס לאינטרנט כיעד אסטרטגי ותפישת עולם ששמה את הלקוח במרכז.
 
תגובות
אין תגובות למאמר