כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל 'חוצות היוצר' יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.07.2013
/ 17:15

עוד קיץ מתקרב לנקודת האמצע שלו, וכפי שכבר התרגלנו בשלושים ומשהו השנים האחרונות, הפסטיבל הבינלאומי לאומנות ואמנות 'חוצות היוצר' חוזר לירושלים. הפסטיבל יתקיים גם השנה במרכז חוצות היוצר שבמבואות גיא בן הינום למרגלות חומות העיר העתיקה ובאמפיתאטרון על שם מריל הסנפלד בבריכת הסולטן.

בפסטיבל, שמתקיים כבר למעלה משלושים שנים, ישתתפו אמנים מכל העולם לצד אמנים ישראלים שיציגו את מלאכתם למבקרים. לדור הצעיר יחכה באירוע, בנוסף למתחם הילדים הקבוע של הפסטיבל, מתחם ילדים חדש של מופעי קרקס ודמויות שטח שיטיילו במתחם היריד.

במתחם הילדים, בשיתוף עם אתר האינטרנט לגדול ותיאטרון בים בם בום, יתקיימו מדי ערב במתחם הילדים הקבוע הופעות וסדנאות, ביניהם האגדה על השיח הקטן, המפוזר מכפר אז"ר, חגיגה באמבטיה ועוד.
 
למבוגרים יותר, יחכו הופעות של אמנים מוכרים, ביניהם שלומי שבת, ברי סחרוף, מוש בן ארי, שלום חנוך, יהודית רביץ, אביתר בנאי, מתי כספי וריקי גל, עברי לידר, אהוד בנאי ועוד. 
 
עוד יציגו באירוע- קבוצת תו, שיחזירו את החצר הנודדת שלהם למפגש בין תחומי ולקפה, הסטודנטים של בית הספר הגבוה לאמנות- בצלאל, שיציגו ממיטב מרכולתם במסגרת מתחם אמנותי מיוחד שיוקם עבורם, הסטודנטים מהמכללה האקדמית לאמנות- הדסה, שיציגו אף הם את עבודותיהם, המרכז לאומנויות העץ בניהולו של אלי אבוסירה, בו הקהל יוזמן לחוות את תהליך היצירה מהשלב של עץ גולמי ועד למוצר האמנותי הסופי ועוד.
 
הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 5-17 בחודש אוגוסט.
 
הפקה: החברה העירונית אריאל
 
תאורה: גיל טייכמן 
 
בינוי: עיצוב במה
 
מיתוג ושילוט: ארגונית עיצוב
 
תגובות
אין תגובות למאמר