כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חגיגות של אהבה בראשון לציון

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.07.2013
/ 15:37

ראשון לציון סוגרת את חגיגות 130 שנים לעיר בסדרת אירועי אהבה ביום בו נוסדה- ט"ו באב – חג האהבה. לרגל המאורע, יתקיים ב- 22 ביולי ברחבי העיר 'פסטיבל אהבה ישראלי' שיכלול מגוון רחב של אירועים לרווחתם של התושבים והמבקרים. האירוע ייערך בשלושה מוקדים עיקריים- רובע הבילויים החדש, גן המושבה וחוף הים.  

את חגיגות ט"ו באב יפתח הזמר והיוצר המוערך שלום חנוך, שיארח את דנה ברגר ונינט טייב במופע אהבה מיוחד על במת רובע הבילויים החדש. בכל רחבי הרובע יוצגו במהלך הערב מיצגי אהבה, יוקרנו סרטי זוגות ותיקי העיר ויוענק פרס ראש העיר.

בנוסף במתחם יוצגו מייצגים, ציורי פורטרט, מחול, ואקרובאטיקה, מסך סמסים אליו יוכלו המשתתפים לשלוח מסרי אהבה, עמדות צילום על רקעים רומנטיים מפורסמים מתחלפים, דוכני מכירה של אומנות ומתנות רומנטיות, תאי הקלטה בהם ניתן להקליט שירי אהבה, קיר נשיקות- חתום בנשיקה – בו יוזמנו באי האירוע להטביע את חותמם, הרקדה המונית במגוון סגנונות, ביניהם ריקודי עם, ריקודים סלוניים וריקודי סלאו, ומסיבת ריקודים עם התקליטן סער זנגלביץ.
 
בגן המושבה יופיעו אתי אנקרי ובועז שרעבי שיארח את אילנית. בגן תוצג תערוכת מכתבי אהבה –של משוררים ואנשי רוח ויוקרנו סרטי אהבה במתחם קולנוע שיוקם בגן, ביניהם הקלאסיקות 'כשהארי פגש את סאלי', 'אישה יפה', 'החתונה של החבר שלי', 'סיפורים קצרים על אהבה', 'חלף עם הרוח' ועוד.
 
בנוסף, יוקם בגן מתחם רגיעה ופינוקים – מתחם אהבה במגע, ישוחזרו בתי הקפה הוותיקים של העיר ויוקמו תאי צילום והקלטה בהם יוכלו אנשים להקליט לחברים שירי אהבה או להצטלם יחד.
 
בחוף הים של ראשון לציון תוקם במת הסטנד-אפ של אמני מועדון ה-ZOA  קומדי בר: דובדבני  וקובץ' יארחו את אמירם טובים ודניאל כהן, שחר חסון יארח את שאולי בדישי וצמד שיניים. ולהקת פרנקלין, ו- Dj קפטן הוק ירקידו במסיבה לתוך הלילה. על החוף יוקמו מתקני בנג'י, 'מנוף אהבה' וקיר טיפוס, בעוד על מסך יוקרנו סרטי אהבה ותוקם במת קריוקי שתוקדש לשירי אהבה
 
הפקה: החברה העירונית ראשל"צ
 
ניהול הפקה ותוכן : ברדוגו הפקות, מאיה פוגל 
 
תאורה: גיל טייכמן
תגובות
אין תגובות למאמר