כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אינוויז'ן רוקחים אירוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.07.2013
/ 9:10

חברת 'אינוויז'ן' הפיקה את כנס הבוגרים לציון 60 שנה לבית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים.

ביה"ס לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים נוסד בשנת 1953. את יובל ה-60 ציין ביה"ס לרוקחות באירוע חגיגי שהתקיים ב- 25/6 בקרית אדמונד ספרא של האוניברסיטה העברית בגבעת רם.

בין המשתתפים בכנס ניתן היה לפגוש את נציגי ציבור הרוקחים, מגר' זבולון תומר, מגר' דוד פאפו, מגר' אריאל אורבוך, ד"ר אייל שוורצברג; ואת נציגי ביה"ס לרוקחות, פרופ' שמעון בניטה, פרופ' אברי רובינשטיין (יו"ר), פרופ' שמעונה יוסלסון-סופרסטיין, פרופ' אמנון הופמן, פרופ' פיליפ לזרוביץ ומר אלדד יפה ונשיא האוניברסיטה העברית פרופ' מנחם בן ששון
 
הכנס נפתח בפאנלים מקצועיים שנגעו בנושאים רלוונטיים ומרתקים, כגון- בית המרקחת היום ומחר, יועץ רוקחי-קליני והמחקר הרוקחי האקדמי במאה ה21.  
 
הערב המשיך במפגש מחזורים מרגש במיוחד שבו הבוגרים נפגשו עם עמיתיהם מהמחזורים הראשונים של בית הספר עד לסטודנטים של היום. מפגש המחזורים התקיים הקוקטייל.
 
בחלקו האחרון של הכנס האורחים נהנו מפרק בימתי הכולל פאנל בשיתוף מייסדי בית הספר. את האירוע הנחה שלמה בראבא, שגם העביר מופע סטנד-אפ. עוד הופיעו להקת העבריים מדימונה עם אנרגיות שבית הספר לרוקחות לא חווה 60 שנה.
 
שותפים בכנס: טבע, אוניפארם, סופר-פארם, Yissum, Rafa, Immune Pharmaceuticals, סלא, Arkin Holdings, Perrigo, שבתאי דיקשטיין, משפחת תא-שמע.
 
אירוע בית הספר לרוקחים
 
אירוע בית הספר לרוקחים
(צילום: פאביאן קולדורף)
 
 
ניהול לקוח: עידית לוי
 
הגברה ותאורה: טייכמן
 
הקרנה: קולשר
 
קייטרינג: קונספט
 
בינוי: מונדו במות
 
רישום: מיינט
 
צילום: פאביאן קולדורף
 
ניהול אומנותי: שירה בראשי

 

תגובות
אין תגובות למאמר