כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

JOVELLA 2013- התערוכה הנוצצת מכל

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
03.07.2013
/ 9:27

אתמול (2/7) נפתחה בגני התערוכה, תל אביב, התערוכה הנוצצת מכולן. למעלה ממאה מציגים מהארץ ומחו"ל ואלפי מבקרים משתתפים השנה ב- JOVELLA, תערוכת התכשיטים השנתית, אשר חוגגת השנה את שנתה העשירית. האירוע היוקרתי מתקיים בייזום ובהפקה של קבוצת שטיר.

המדור, אשר ידוע בחיבה שלו לתערוכות ולתכשיטים, יצא לתור את התערוכה.

אין מה לומר, זו באמת אחת התערוכות הנוצצות שנתקלנו בהן. ככמעט והסתחררנו מכמות היהלומים והזהב שהקיפו אותנו מכל עבר. כבר בכניסה לתערוכה מחכים למבקרים מספר דוכנים אשר מציגים לראווה תכשיטים יוקרתיים במיוחד, כאלה אשר מוצגים דרך כלל מאחורי חלון משוריין. בהמשך פגשנו בדוכנים המציעים ציוד לייצור תכשיטים וחשוב מכך- קופסאות לתכשיטים. ובכך בעצם הסתכמה התערוכה. בלי הפתעות מיוחדות.
 
JOVELLA 2013
 
JOVELLA 2013
 
נראה כי המציגים השונים הסתפקו בהצגת הסחורה הנוצצת שלהם ולא טרחו יותר מדי על מנת להקים ביתנים יוצאי דופן ומושכי עין. רוב הביתנים בתערוכה שמרו על נראות פשוטה של ביתני הסימה הסטנדרטים, כאשר רוב הפוקוס נשמר עבור המוצגים בה.
 
בתור מי שבאים מהענף, היינו רוצים לראות קצת יותר תעוזה בהפקת הביתנים בתערוכה, למרות שאנחנו יכולים להבין את הבחירה של המציגים השונים לאא לגנות את תשומת ליבם של המבקרים מהדבר הכי חשוב- התכשיטים עצמם.
 
JOVELLA 2013
 
JOVELLA 2013
קופסאות מכל המינים והצבעים (בעיקר אדום, אם להודות באמת)
 
JOVELLA 2013
נראה לנו שזה משהו שקשור ליהלומים
 
JOVELLA 2013
האח הגדול, עינו פקוחה
 
JOVELLA 2013
(צילום: יואב שי)
 
הפקה: קבוצת שטיר
 
רישום: מיינט
תגובות
אין תגובות למאמר