כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'אז בים האדום 2013 יוצא דרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
02.07.2013
/ 16:26

הפסטיבל הוותיק 'ג'אז בים האדום' חוזר בשנתו ה- 27, בניהול אמנותי משותף שהוכיח את עצמו בשנה שעברה של איש הרדיו דובי לנץ והמוזיקאי אלי דג'יברי. התכנית האמנותית של הפסטיבל תשלב גם השנה אמנים בינלאומיים מובילים לצד אמני ג'אז ישראלים.

כפי שכבר כתבנו כאן, במת הג'אם סשן המסורתית של הפסטיבל תמוקם השנה לראשונה בחוף 'הדקל' שיהפוך ל"כפר הפסטיבל". הסיבה למעבר הזה היא ניסיון של המארגנים להנגיש את המוזיקה לקהל הצעיר יותר של הפסטיבל, ולהפוך אותו למעונב פחות. במת הג'אם של הפסטיבל צפויה לארח מדי לילה הופעות של מבחר מאמני הפסטיבל ואמני ג'אז צעירים שיופיעו עד השעות הקטנות. לבמה זו, אשר מתפקדת כבמה פתוחה, מוזמנים כל אמני הפסטיבל, דבר המוביל מדי שנה לחוויה מוזיקלית אנרגטית לחובבי הג'אז .

עוד במטרה להנגיש את האירוע לקהל צעיר יותר, לשיווק חבילות האירוח נבחרה השנה חברת "אורטל" המשווקת הרשמית של פסטיבל הג'אז קיץ 2013, אשר תשווק חבילות המשלבות אירוח, טיסות וכרטיסים לפסטיבל.
 
בין המופיעים בפסטיבל השנה יהיה ז'ואאו בוסקו הברזיאי, אמן שנודע ביצירתיות בלתי מתפשרת, כוח, חיוניות ומרץ, ובסגנון הגשה ייחודי ונוגע ללב, אשר יארח בהופעתו את הזמרת אחינועם ניני
 
ז'ואאו בוסקואחינועם ניני
יופיעו יחד - אחינועם ניני וזואאו בוסקו
 
עוד יופיעו בפסטיבל- ברנפורד מרסליס, חמישיית אל פוסטר עם וואלאס רוני, ניקולאס פייטון XXX, אסתר רדא, שלישיית ג'רלד קלייטון ועוד.
 
ניקולאס פייטון
ניקולאס פייטון
(צילום: michael wilson)
 
אלי דג'יברי
אלי דג'יברי
(צילום: אורית פניני)
 
הנהלת הפסטיבל: התאגיד העירוני לתיירות אילת
 
הפקה: תלוי בע"מ וגוב ההפקות בע"מ
 
יו"ר הנהלת הפסטיבל: ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי
 
הפסטיבל מתקיים בתמיכת עיריית אילת, משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס משרד התיירות, נמל אילת, התאחדות המלונות אילת וחסויות מסחריות.

 

תגובות
אין תגובות למאמר