כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס MADE FOR WEB יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.06.2013
/ 11:26

איגוד המפיקים, בשיתוף YouTube ובחסות משרד הכלכלה, יקיימו ביום שלישי הבא (9/7) את הכנס הבינלאומי והתחרות ליצירת תכני וידיאו לאינטרנט- MADE FOR WEB- יצירה וחדשנות בעולם הדיגיטל והניו מדיה.

הכנס, שיהיה פתוח לקהל היוצרים ללא תשלום, יתקיים במרכז הכנסים של משכנות שאננים בהשתתפותם של שני אורחים מארה"ב, קייסי נייסטאט ומאט קובל, הנחשבים למובילים בעולם בתחום יצירה ותוכן ברשת. השניים יעבירו בכנס כיתת אמן שתעסוק ביצירת סרטים במיוחד לרשת וסדנה שתתמקד בדרכים בהן ניתן להצליח בהפצת תכנים יצירתיים ב- YouTube.

במהלך הכנס ירצו מומחים ישראלים ירצו על המגמות והחידושים ביצירת תכנים דיגיטליים, על הדרכים לספר סיפור ברשת ועל ההזדמנויות המסחריות ליוצרים באינטרנט. פאנל מיוחד, בהנחיית דרור גלוברמן, יפגיש על במה אחת כמה מהיוצרים הישראלים המצליחים ביותר ברשת, שיספרו על בניית התכנים החמים והפופולאריים ביותר ברשת.   
 
החלק השני של הכנס יוקדש למפגשים, כיתת אמן וסדנאות עם היוצרים המובילים בתחום מהארץ והעולם.
 
בין המרצים הישראלים בכנס- ד"ר עופר נורדהיימר נור, מרצה בתכנית תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית, אוניברסיטת ת"א; ליאור זלמנסון, מרצה באוניברסיטת ת"א, מנהל ועורך פסטיבל 'פרינט סקרין' לתרבות דיגיטלית; דניאל רבנר, מנהל מחלקת הדיגיטל בארמוזה פורמטס, ועוד. 
 
סרטו של קייסי נייסטאט "MAKE IT COUNT", שמתקרב בצעדי ענק ל- 10 מיליון צפיות ביוטיוב
 
בנוסף, במסגרת הכנס תיפתח התחרות ליצירת תכני וידיאו מקוריים לאינטרנט. לתחרות ניתן יהיה להגיש פיילוט או טריילר המציגים את היצירה הארוכה שהיוצרים מעוניינים לפתח - סידרת רשת, סרט דוקומנטרי או עלילתי קצר, או סרט אנימציה. הזוכים יקבלו פרסים כספיים גבוהים בסך כולל של כ- 150,000 שקלים ונסיעה ל- YouTube Space בלונדון, שם יעבדו על פיתוח יצירותיהם. 
 
עורך הכנס: ארי דוידוביץ'
 
מפיקה בפועל: רוני גודר
 

להרשמה לכנס

תגובות
אין תגובות למאמר