כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל MAD יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.06.2013
/ 13:45

פסטיבל MAD MUSIC של מגזין 'גלובס' ו'אורנג' מתקדם לשלב הבא של הפקתו. היום (19/6) תסתיים תקופת ההרשמה ללהקות שמעוניינות להשתתף בפסטיבל, שנותן במה ללהקות במועדונים נבחרים בתל אביב, ומנסה ליצור חגיגה של מוזיקת אינדי ויוצרי מוזיקה עצמאית. למעלה מ- 350 יוצרים ולהקות, הגישו עד עתה את מועמדותם להשתתפות בפסטיבל. מתוכם ייבחרו רק  50 אשר יזכו במענק של 500 שקלים וחבילת פרסום וקידום דיגטלי בשווי 25,000 שקלים מטעם  'גלובס'.

לפסטיבל צפויים להגיע אורחים מתעשיית המוזיקה הבכירה העולמית, אשר יבקרו בהופעות במטרה לנסות ולדלות מבין המופיעים את הטובים ביותר בניסיון לקדמם בתעשיית המוזיקה בחו׳ל.

פסטיבל MAD MUSIC יתקיים השנה בפעם השנייה ונועד לחשוף את יוצרי המוזיקה העצמאית המובילים בישראל למומחים הפועלים בעולם המסחרי. בנוסף, נועד הפסטיבל ליצור את הבסיס לשילוב יוצרים מובילים של מוזיקה עצמאית בעולם השיווק הפרסום והניו מדיה בישראל. הפסטיבל חוזר אחרי שהפסטיבל הראשון, שהתקיים בשנה שעברה הוכרז כהצלחה גדולה מאוד. 
 
ועדת האיתור של הפסטיבל, שיתקיים ב- 17/7, פועלת בימים אלה על מנת לבחור את היוצרים והלהקות שישתתפו בו. חברים בוועדה- ליאון פלדמן, מיכאל רורברגר, אורלי יעקובי, משה מזרחי, דניאל ברנמן, ג'רמי האלש, ארז טן-ברינק, נירית גורביץ, ואיסר טננבאום, מנהלו האמנותי של הפסטיבל וחבר בלהקת 'רוקפור'.
 
במסגרת הפסטיבל יופיעו עשרות יוצרים במועדונים נבחרים במרכז הסיטי של תל אביב- אברקסס, צוזאמן, OCD, ננוצ'קה, ברקפסט קלאב, רדיו EPGB, שסק, רוטשילד 12 ולבונטין 7. כמו כן, במועדון האוזן בר תתקיים הקרנת מיוחדת של סרטי אינדי. ההופעות יתקיימו בכל הברים והמועדונים במקביל, וייפתחו לקהל הרחב החל מהשעה 19:30. רשימת האמנים המשתתפים בפסטיבל תפורסם בהמשך.
 
בדומה לשנה שעברה, הפסטיבל מתקיים כחלק מוועידת MAD, ועידת המדיה הפרסום והדיגיטל של 'גלובס', אשר תתקיים באותו יום במלון דיוויד אינטרקונטיננטל.
 
יוזמה והפקה: עיתון גלובס ואורנג'
 
מנהל אמנותי: איסר טננבאום
 
יחסי  ציבור: דורית שמואלי תקשורת ויחסי ציבור
תגובות
אין תגובות למאמר