כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת הרכבות בירושלים נדחתה בשבוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.06.2013
/ 12:26

תערוכת 'עולם הרכבות' תיפתח ב- 7 בחודש יולי ולא כפי שפורסם.

כפי שכבר סיפרנו לכם כאן, 'עולם הרכבת 2013' הנה תערוכת ענק המציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת כל הדגמים המפורסמים ביותר של עולם הרכבות. התערוכה תתקיים, לראשונה בסדר גודל שכזה בירושלים במתחם התחנה המחודש, בהפקת חברת בימות וחברת עיצוב במה.

עולם הרכבות 2013

התערוכה מאפשרת לצופה לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום. ותכלול למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כ-40 רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם.
 
התערוכה הייחודית מאפשרת לקהל המבקרים ליהנות מצפייה מקרוב בעשרות דגמים נדירים ומיוחדים של רכבות, שהוטסו מכל רחבי העולם והושאלו מאספנים ידועים, כל זאת במיוחד לצורך התערוכה בישראל.
 
עולם הרכבות 2013
 
עולם הרכבות 2013
(צילום: יח"צ)
 
הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ועוד. כמו כן, בתערוכה ניתן לחזות גם בתרחישים שונים ומפתיעים כגון תאונות דרכים, תיקונים בצידי הדרך, רוכבי אופניים ועוד.
 
 
התערוכה הייתה אמורה להיפתח ב- 1/7, אך בשל אילוצים הפקתיים, נדחתה הפתיחה ל- 7/7.
 
 
(תמונת מסגרת: FreeDigitalPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר