כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מי הם "הכי טובים" בתל אביב?

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.06.2013
/ 12:26

אתמול בערב (17/6) התקיים בתל אביב ערב "הכי טובים" של מגזין התרבות והפנאי 'טיים אאוט תל אביב'. לאירוע, שהתקיים במתחם קסטיאל שבדרום תל אביב, הוזמנו בעלי מסעדות, ברים, חנויות, גני ילדים, ובעצם- אנשים מכל התחומים האפשריים, שנבחרו להכי טובים בתחומם. מי בחר בהם? נגיע לכך בהמשך.

מגוון הקטגוריות הרב בהם חולקו התארים איפשר למשתתפים להיחשף לעסקים מכל התחומים. כך, בין הקטגוריות יכולתם למצוא את "בר המוזיקה הכי טוב בתל אביב" לצד "הסנדוויץ הכי טוב בתל אביב", את "חנות הרהיטים הכי טובה בתל אביב" לצד "הסביח הכי טוב בתל אביב" ואת "בר הפיק-אפ הלהט"בי הכי טוב בתל אביב" לצד "חוג לילדים הכי טוב בתל אביב". בקיצור, הבנתם פחות או יותר את העיקרון.

האירוע עצמו התקיים במטרה אחת- יחסי ציבור למגזין ולמפרסמים שהשתתפו בהפקתו. משיחה שניהלנו עם כמה מהזוכים בקטגוריות, הבנו כי הם הוזמנו לאירוע בלי לדעת בכלל שהשתתפו בתחרות כלשהי. בנוסף, הכמות הגדולה של הקטגוריות אפשרה לכמות גדולה מאוד של מקומות לזכות, כך שנראה כאילו הבחירה במקומות הייתה די רנדומלית. מן הסתם, האירוע ילווה בפרויקט מיוחד במגזין 'טיים אאוט' של השבוע, ואולי נוכל לקרוא בו מעט על הנימוקים לזכייתם של בתי העסק.
 
הכי טובים בתל אביב הכי טובים בתל אביב
הכי טובים בתל אביב
 
במהלך האירוע יכלו המשתתפים ליהנות מהופעה של בן המתופף, מדוכני אלכוהול של המותגים ואן גוך, אפרול ומהבירות סטלה ולף, ולחזות באמנים שציירו מול עיניהם על אחת ממכוניות מכונית הוולוו שהוצבו במתחם.
 
הכי טובים בתל אביב
 
הכי טובים בתל אביב
התעודות הנכספות
 
הכי טובים בתל אביב
 
הכי טובים בתל אביב
 
הכי טובים בתל אביב
תגובות
אין תגובות למאמר