כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסיבת הסיום של המכביה

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.06.2013
/ 9:41

אירועי המכביה ממשיכים להתקדם ולהתקרב אלינו במהירות מסחררת. והיום אנחנו שומעים על מופע הנעילה הגרנדיוזי שמתארגן לו בינתיים מאחורי הקלעים של אירוע הספורט הענק.

אירוע הנעילה של המכביה ה- 19 יתקיים השנה במתכונת שונה מזו של השנים הקודמות, ויכלול הפקה בסדר גודל בינלאומי שתרכז על במה אחת את מיטב הלהקות והאמנים הישראלים מהמצליחים בחו"ל במופע ענק בסגנון פסטיבל Tommorrowland.

המטרה היא להפוך את מסיבת הסיום של המכביה למופע מולטימדיה חד פעמי ומושקע. המופע יהיה מול קהל של 14,000 צעירים שיצטרפו לספורטאי המכביה בערב שיסגור את משחקי המכביה. 
 
TYP
 
את האירוע יפתח התקליטן ומפיק העל עופר ניסים שכבר מזמן הפך לאייקון בינלאומי ומי שהופיע עם מדונה בסיבוב ההופעות האחרון שלה, אחריו ימשיכו T.Y.P (עברי לידר ויונתן גולדשטיין) שכובשים את במות אירופה בשנה האחרונה. מיד אחריהם תעלה לבמה ריף כהן, שהוחתמה לאחרונה בתאגיד יוניברסל ומביאה איתה שיק וניחוח פריזאי, ימשיכו חברי הבלקן ביט בוקס עם הצליל הבלקני והאלקטרוני הייחודי שלהם, כאשר אחריהם יורגש שינוי משמעותי בסאונד, עם הופעתה של להקת האוריינטל מטאל אורפנד לנד שמשלבת בין צלילים אתניים מזרחיים, פיוטים מהמקורות ורוק כבד.
 
אינפקטד מאשרום
(צילום: יח"צ)
 
את חלקו השני של אירוע הנעילה שיהיה בפורמט של מסיבת ענק יובילו חברי אינפקטד מאשרום עם הופעה חיה מלאה שתנעל את אירועי המכביה ה- 19.
 
האירוע יתקיים ב- 30 ביולי באצטדיון טדי בירושלים. 
 
 
בימוי: רונן פלד חדד 
 
מפיק ראשי: אילן פקטור 
 
ניהול מוזיקלי: אבי יוסף

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  רשימת ספקים