כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ההימור המנצח של 'ארטרא'

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2013
/ 15:26

במהלך השבוע שעבר התקיים בפעם הראשונה בישראל הקונגרס הבינלאומי ה- 7 של ארגון הלוטו האירופאי EL 2013. האירוע, בחסות מפעל הפיס והטוטו, נערך במלון הילטון בתל-אביב, כאשר קדמו לקיומו כ- 3 שנים של עבודה והכנות, החל משיווקו במהלך הקונגרס שקדם לו ביוני 2011 בהלסינקי, דרך שיווק ומכירות התערוכה, אשר הנה בינלאומית לחלוטין, מלבד מציג אחד, עד לוגיסטיקה מורכבת ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף הכנסים והאירועים וכלה באירועי ערב בירושלים ובתל-אביב.

במסגרת ארגון הקונגרס, אותו הפיקה חברת ארטרא, הועברו לארץ מכונות לוטו, מכונות משחק, מחשבים ותוכנות הימורים, שהובאו מחו"ל במיוחד לתערוכה. לראשונה בהיסטוריית מלון הילטון תל-אביב הקימה חברת 'ארטרא' אולם מליאה לקונגרס במרפסת המלון. האולם, שזכה לכינוי Grand Ballroom D, הוקם במהלך 4 ימי עבודה והיה ממוזג, עם מעברים מסודרים, כך שנראה חלק בלתי נפרד מאולמות המלון. באולם המליאה נבנה מסך הקרנה ענק מלדים, כך שגם האור מבחוץ לא פגע באיכות ההקרנה של המצגות והסרטים.

EL 7
 
EL 7
 
הקונגרס כלל הרצאות של מרצים בכירים מחו"ל ופאנלים שונים בהם התייחסות לפיקוח ורגולציה, חדשנות ושימוש ברשתות חברתיות. חלק בלתי נפרד מהקונגרס הוא מושב ה - Young Lions, בו מועלים רעיונות למשחקי הימורים חוקיים עבור הדור הצעיר. בכל קונגרס מתקיימת תחרות פרסומות ב 4 קטגוריות שונות, שמוגשות לצפייה וניקוד טרם הקונגרס. לגמר התחרות עלו השנה 17 פרסומות, כאשר הפרסומת הזוכה הייתה פרסומת ה- Football Wife של חברת הלוטו הנורווגית.
 
EL 7
 
אחד מהחלקים המשמעותיים האירוע היה התערוכה המקצועית, שכללה 27 מציגים מחו"ל והתפרסה על כל אולמות ה- Grand של מלון הילטון. חלק מהביתנים בתערוכה הגיעו ישירות מחו"ל, החלק הסטנדרטי לכאורה, היה בעיצוב מיוחד וחדשני ובסטנדרטים בינלאומיים.
 
EL 7
 
EL 7
 
אירוע הפתיחה של הקונגרס התקיים בגן הבונים בירושלים, למרגלות חומות העיר העתיקה. לאחר קוקטיל קבלת פנים בליווי נגני נבל וחליל התיישבו המשתתפים סביב שולחנות מעוצבים לאירוע, שהחל במיפוי וידאו על החומות. לאחר ארוחת הערב התקיים מופע בימתי שכלל את להקת Voca People, טררם ומופע סיום מלווה בזיקוקים של הזמרת חגית עם 50 ילדות בשיר לו יהי.
 
EL 7
 
אירוע סיום הקונגרס התקיים בהאנגר 11 בנמל תל-אביב, בערב שנשא את הקונספט "Summer Dreams". קוקטיל קבלת הפנים נערך בחלקו הקדמי כך שהמשתתפים לא ראו את סידור האולם שעוצב בהתאם לקונספט. לאחר ארוחת הערב עלו לבמה בזה אחר זה להקת רד בנד, שלומי סרנגה ומרינה מקסימיליאן בלומין. בהמשך נהנו האורחים ממסיבת ריקודים.
 
 
מלון מארח: הילטון תל-אביב
 
צילום: רמי חכם
 
שילוט ועיצוב: דפני שפירא
 
דיילות: סטלה ושי דיילות
 
רישום: איוונטאקט
 
דפוס: יורם מויאל
 
אורקולי: סימול
 
גרפיקה: לירון טל
 
תערוכה: תותים, סוקוניק
 
תרגום סימולטני: סימול + בתיה פרוסט
 
בימוי אירועי ערב: ירון לויטה
 
הסעות: הורן את ליבוביץ
 
קייטרינג באירועים: קונספט ופלפל

בינוי: זברה תפאורות

בטיחות: רשגד

תגובות
אין תגובות למאמר