כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'אז בים האדום חוזר

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2013
/ 14:20

פסטיבל ג'אז בים האדום יתקיים השנה בפעם ה-27, בניהול אמנותי משותף של איש הרדיו דובי לנץ והמוזיקאי אלי דג'יברי. זוהי השנה השנייה שלנץ ודג'יברי משתפים פעולה, לאחר שבשנה שעברה ניהלו השניים בפעם הראשונה את הפסטיבל בצוותא.

גם השנה תשלב התכנית האמנותית של הפסטיבל אמנים בינלאומיים מובילים לצד אמנים ג'אז מוכשרים מישראל, ענקי ג'אז ואמנים הנחשבים היום ללב הפועם של הג'אז בעולם .

השנה חלו מספר חידושים בפסטיבל. הנהלת הפסטיבל החליטה להקים השנה 'כפר פסטיבל'. כפר זה, אשר יהיה פתוח רק לרוכשי הכרטיסים לפסטיבל, ימוקם בחוף הדקל הצמוד למתחם הפסטיבל בנמל אילת, בכפר יוקמו מתחמי לינה לצעירים ומשפחות בתשלום סמלי . האירוח בכפר יתקיים באהלים ומתחם אירוח תחת כיפת השמים. ייחודו של כפר הפסטיבל הוא הפיכתו לחלק בלתי נפרד מההווי של הפסטיבל, ולשם כך במת הג'אם סשן המסורתית של הפסטיבל תמוקם השנה בכפר.
 
במת הג'אם של הפסטיבל תארח מדי לילה הופעות של אמני הפסטיבל ואמני ג'אז צעירים שיופיעו עד השעות הקטנות של הלילה. אל במת זו, המהווה במה פתוחה, יוזמנו כל אמני הפסטיבל.
 
 
בין המופיעים בפסטיבל רביעיית אל פוסטר עם וואלאס רוני, רביעיית ברנפורד מרסליס, ז'ואאו בוסקו ועוד. התכנית האמנותית המלאה תתפרסם בתחילת חודש יולי.
 
הנהלת הפסטיבל: התאגיד העירוני לתיירות אילת
 
הפקה: תלוי בע"מ וגוב ההפקות בע"מ
 
יו"ר הנהלת הפסטיבל: ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי
 
הפסטיבל מתקיים בתמיכת עיריית אילת, משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס, משרד התיירות, נמל אילת, התאחדות המלונות אילת וחסויות מסחריות.
תגובות
אין תגובות למאמר