כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת המנהלים השנתית של המי"ל מתקרבת

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2013
/ 12:59

ועידת המנהלים השנתית של המי"ל מתקרבת. הוועידה, מבית המרכז הישראלי לניהול, בשיתוף עם ג'ון ברייס, מרכז המרצים הישראלי, PIJIMI ועוד, תתקיים בין התאריכים 9-11 בחודש יולי ותכלול עשרות סמינרים מקצועיים בתחומי ניהול מגוונים, לצד הרצאות ומפגשים הנוגעים לתחום הניהול.

הוועידה מיועדת למנהלים, מנכ"לים, דירקטורים, סמנכ"לי שיווק, סמנכ"לי כספים, סמנכ"לי שירות, סמנכ"לי משא"ב, עו"ד, רו"ח ועוד.

ניסיון העבר מלמד כי בוועידה ישתתפו מאות מנהלים, אשר יגיעו למרכז המי"ל בתל אביב בשני ימי הסמינרים של הוועידה, על מנת להשתתף באופן פעיל בסמינרים השונים ולהתחכך בשמנתה וסלתא של תעשיית הניהול.
 
בין הסמינרים שיתקיימו באירוע- תקשורת אפקטיבית ניהול קונפליקטים ואסרטיביות, לישון עם האויב -איסוף מודיעין עסקי למינוף תהליכי הארגון, מיומנויות משאבי אנוש למנהלים הישירים בשטח, סוד ההזדמנות לשיווק בינלאומי דרך האינטרנט ועוד.
 
האירוע המרכזי של הוועידה יתקים ביומה הראשון (9/7) במלון דניאל שבהרצליה. באירוע, אותו ינחה העיתונאי אלון בן דוד, ישתתפו פרדריק בלסן, איש קריאייטיב ואסטרטגיה שידגים איך חברות בעולם פיצחו אתגרים באמצעות חשיבה יצירתית; אורלי וילנאי, עיתונאית, אשר תספר את סיפור המאבק האזרחי שערכה עם זוגה, גיא מרוז, בעקבות סדרת הסרטים 'מוסר השילומים' על ניצולי השואה; קארן טל, לשעבר מנהלת בית הספר ביאליק רוגוזין בת"א, שתעסוק בעידוד יזמות וחשיבה "מחוץ לקופסא" - כיצד לעודד יזמות בקרב כל הדרגים, ועוד רבים וטובים.
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר