כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת 'ארטלנד' מציגה - אמנות עכשווית לילדים

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2013
/ 10:57

בקיץ הקרוב תיפתח לראשונה בארץ תערוכת אמנות עכשווית שכל כולה עבור ילדים. התערוכה תתקיים מתוך נקודת הנחה כי הילדים מהווים אוכלוסייה שעדיין רואה אמנות ללא דעה קדומה, ובעלת תאווה ותשוקה בלתי ניתנת לריסון לגעת, לחוש ולחקור את האמנות.

התערוכה המיוחדת תיערך בגלריית 'ארטסטיישן', במתחם התחנה בתל אביב, בחודשים יולי - ספטמבר 2013. התערוכה תכלול תצוגה קבוצתית של אמנות עכשווית של אמנים פעילים, על מנת לתת לקהל את האפשרות ללמוד על טכניקות של ציור ושימוש בחומרים תוך התנסות וחוויה אינטראקטיבית. 

בנוסף, במסגרת התערוכה, 'ארטלנד' שמה, תיערך לראשונה בגלריה מקצועית לאמנות עכשווית תערוכה של עבודות אמנות שנוצרו על ידי ילדים. בתערוכה יוצגו בשלושה סבבים עבודות שיבחרו במיוחד על ידי הצוות האוצרותי של 'ארטלנד'. במשך התערוכה ידורגו העבודות על ידי ועדת שיפוט מקצועית, המורכבת מאוצרי אמנות וכן על ידי קהל המבקרים בתערוכה, ובסופה יוכרז על הזוכה במקום הראשון. בתערוכה גם יוצגו עבודות שיעשו במסגרת הפעילות בארטלנד.
 
ילדים בגילאים 4-14 המעוניינים לקחת חלק בתערוכה מוזמנים לשלוח ציורים, רישומים או צילומים על נייר בגודלA4  או בגודל חצי גיליון (50X70 ס"מ),על  גב היצירה יש לרשום את שם היוצר, גיל, ופרטים ליצירת קשר -  טלפון, כתובת ואי מייל.
 
התערוכה תתקיים בין התאריכים 4 ביולי ועד 30 בספטמבר.
 
תגובות
אין תגובות למאמר