כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כשהריאליטי והאמנות נפגשים

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.06.2013
/ 10:05
שוחרי האמנות ואוהבי החיים הטובים יוכלו לשלב בין השניים בהפקה המחודשת של Oh MY G*d Project, פרויקט הקיים למעלה משלוש שנים שהקימה מרב כהן דור, אשר מפיקה א האירוע ואוצרת אותו.
 
הפרויקט מייצר ערבי אמנות ותערוכות בהן מציגים אמנים ותיקים לצד צעירים נושאים עכשוויים אקטואליים, כאשר התערוכה מוצגת בחללים לא שגרתיים המעניקים ליוצרים ממדיות אמנותיות שונות במה להעצים את חווית התערוכה ואף מחדדים את נושאה. חלק מהכנסות מכירת העבודות יותרמו לעמותת 'צ.ב.ע' צעירים בונים עתיד.
 
איתן ויתקון PRIME TIME
עבודה של איתן ויתקון
 
שם התערוכה הקרובה ונושאו של הערב יהיה 'PRIME TIME' - כשהריאליטי והאמנות נפגשים. תערוכה ראשונה בארץ המדברת על תרבות תכניות הריאליטי שכבשו כל חלקה טובה ומשפיעה ברבדים עמוקים יותר ממה שנהוג לחשוב על אופן התנהלותנו ומחשבותינו.
 
התערוכה תתקיים ב- 19/6במועדון הבוטלג, תל אביב, ותציג את עבודותיהם של אדם שר, אורנה פיטוסי, רוני בן שימחון, אלעד רובין, מירב בן לולו, קרן שפילשר, אלמה מכנס קז, גיא פריבס, נירית אהרוני, אורן מרקוביץ' ועוד.
 
PRIME TIME אלמה מכנס קז
עבודה של אלמה מכנס קז
 
במהלך הערב יופיעו להקת טרנטינה, עמירם עיני, אורלי בן גרטי ונתנאל גלווין, דורון בראונשטיין במופע האוונגארד "בוזימן" ושלושה תקליטנים, הופעת סטנד אפ של עדי נועם מהמופע "מוגזמת", הופעת אקרובטיקה וקרקס של אוריין רוזן, הופעת מחול, ווידאו ומוסיקה של הרקדנית לינוי מרקו ועוד.
 
PRIME TIME איתן אלחדז
עבודה של איתן אלחדז
 
תגובות
אין תגובות למאמר