כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל אינדי סיטי LIVE יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
06.06.2013
/ 15:02
הפרויקט המסקרן 'אינדי-סיטי', הוא אירוע מוזיקלי המשלב בין מוזיקה, קולנוע ואורבניות. במסגרת הפרויקט, אשר מתקיים ביוזמת הבמאית בטינה פיינשטיין, קבוצת CPR, אגף תרבות ואמנויות ורשות צעירים בעיריית ירושלים, הצטרפו לעונת אינדי סיטי ירושלים 13 אמנים, יוצרים חדשים ומבטיחים לצד יוצרים ותיקים ומוכרים, שיצרו קליפים אמנותיים בני שוט אחד ברחבי ירושלים וישתתפו באירוע החי. הקליפים יוקרנו החל מה-14/6 במשך ארבעה סופי שבוע בערוץ 8 בהוט, ובמהלך הפסטיבל עצמו, שייערך בחודש הבא.
 
במסגרת הפסטיבל 'אינדי סיטי LIVE', שיתקיים בתאריכים 25-26/7, יהפוך מרכז העיר למתחם תרבות ענק שיכלול מופעים ואירועי מוזיקה, אמנות ואופנה. 
 
בערבו הראשון של האירוע, יתקיימו הופעות חיות של כל משתתפי העונה המצולמת על גבי שתי במות שיפעלו גב אל גב. בסיומן של ההופעות, תחל מסיבת אוזניות בניצוחם של שדרני תחנת הרדיו 'רדיו ירושלים החופשית', יחד עם היוצרת הצעירה עדי אולמנסקי, שתשדר את הופעתה החיה ישירות לאוזניות החוגגים.
 
 
עוד באירוע, תצוגת אופנה לילית של מבית 'טרומפלדור וינטאג', הופעות אינדי אינטימיות, סטים של מוזיקה אלקטרונית בברים הירושלמים ועוד. הקליפים שצולמו לעונה זו יוקרנו על בניינים ב'מתחם חבצלת', מרכז העיר, כאשר פס הכל שלהם יועבר באמצעות אוזניות.
 
ביומו השני של האירוע, ימשיכו ההופעות על גבי שתי הבמות, לצד ג'אם אקוסטי פתוח לקהל. בין האורחים באירוע- ספורטאי המכביה. 
 
מרסדס בנד
מרסדס בנד
(צילום: פיני סילוק)
 
בין הלהקות והאמנים שיופיעו במהלך האירוע- הבילויים, מרסדס בנד, LFNT, עדי אולמנסקי, התפוחים, בום פם, רותם אור, וכמובן שזה לא יכול לקבל את שם התואר "פסטיבל" אם אין שם הופעה של אסתר רדא.
 
לאורך כל האירוע יופעל יריד מוזיקה, יד שניה ואמנות רחוב.
 
הבילויים
הבילויים
(צילום: איתי נאמן)
 
 
יוזמה והפקה: קבוצת CPR
תגובות
אין תגובות למאמר