כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת 'עולם הרכבות' מגיעה לירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.06.2013
/ 12:27

ירושלים מציגה- תערוכת "עולם הרכבת 2013", תערוכת ענק מודולרית, המציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות ואת כל הדגמים המפורסמים ביותר של עולם הרכבות. התערוכה תתקיים, לראשונה בסדר גודל שכזה בירושלים במתחם התחנה הישנה המחודש, בהפקת חברת בימות וחברת עיצוב במה.

התערוכה תאפשר לצופים לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום.

למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כ-40 רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם.
 
בתערוכה יוכלו המבקרים לצפות מקרוב בעשרות דגמים נדירים ומיוחדים של רכבות, שהוטסו מכל רחבי העולם והושאלו מאספנים ידועים.
 
כמו כן יוצגו, רכבות נדירות כדוגמת קטר הקרוקודיל משנות השלושים, אשר תוכנן במבנה גמיש ומפרקי על מנת שיוכל לעבור במסלולי הרי האלפים העקלקלים; רכבת הרינגולד המפוארת; רכבת pos TGV- הרכבת ששברה את שיא המהירות העולמי בנסיעה על מסילה כפולה בניסוי שנערך לאחרונה כשנסעה במהירות של למעלה מ- 574 ק"מ לשעה.
 
 
התערוכה מיועדת לכל המשפחה ותאפשר למבקרים ליהנות מחוויה מעניינת, לימודית וייחודית, שתכלול צפייה בסרטים המצולמים מהרכבות עצמן שיוקרנו על גבי מסכי פלזמה ענקיים, פינות יצירה והרכבה של רכבות ועוד.
 
בנוסף, מתכוונים המארגנים לשבור שיא גינס, ולהקים את התערוכה בזמן שיא של 28 ימים, כאשר תערוכות מסוג זה מוקמות בדרך כלל במשך שנה.
 
התערוכה תתקיים במתחם הרכבת בירושלים החל מה- 1/7 והיא תמשך חודשיים.
 
הפקה: בימות, עיצוב במה
 
מנהל אמנותי: שמעון פוטרמן
 
(תמונת מסגרת: FreeDigitalPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר