כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'קופרו 2013' הסתיים בהצלחה

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.06.2013
/ 9:07

למעלה משישים קניינים ומפיקים מחו"ל (ביניהם מנהלים בכירים מרשתות שידור כגון BBC, ארטה צרפת, ועוד) הגיעו ל'קופרו 2013', השוק למדיה דוקומנטרית, שהתקיים במהלך השבוע האחרון בארבעה מוקדים שונים בתל אביב.

במסגרת האירוע, שהתקיים במתחם בית ביאליק, נמל ת"א, סינמטק ת"א וביפו, נפגשו אנשי הטלוויזיה מחו"ל עם מאות יוצרים ישראליים, במגוון אירועים, כגון "פיצ'ינג פורום קופרודוקציות", "דוקושוק", "יום המפיק – מחזון לחוזה – פאנלים מקצועיים", "מיני פיצ'ינג של פרויקטים בריטיים", "שיחות אחד על אחד", "פוקוס בריטניה" - מחווה לקולנוע הדוקומנטרי הבריטי  ועוד.

מספר שיא של  478 פגישות התקיימו במהלך מרתון של שלושה ימים, כאשר הצפי הוא לעשרות חוזים לקו- פרודוקציות לסרטים הישראלים בשיעור  של בין  5- 8 מיליוני שקלים.
 
לשוק של הסרטים המוכנים  (דוקושוק) הגיעו 15 קניינים בינלאומיים שצפו בסרטים גמורים, ביניהם מנהלי טלוויזיה ופסטיבלי קולנוע ממדינות אירופה, קנדה, אוסטרליה וברזיל.
 
קטלוג הסרטים של השנה מנה 103 סרטים. הקניינים עשו 135 צפיות ומעוניינים לרכוש בהיקף של 400,000 דולרים. בין סרטים הבולטים בהם גילו הקניינים עניין היו "רוקדים ביפו" של הילה מדליה, "זבל טוב" של עדה אושפיז, "חלוצות" של מיכל אביעד ו "שומרי הסף" של דרור מורה.
תגובות
אין תגובות למאמר