כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת החלל החדשה תנסה לפרוץ את הגבולות

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.05.2013
/ 12:44

האסטרונאוטים שביניכם יכולים להתחיל ולהתכונן, כי בעוד כחודש, ב- 1/7, תיפתח בהאנגר 11 בנמל תל אביב תערוכת 'SpaceMania' הראשונה- תערוכת ענק אינטראקטיבית בנושא החלל.

במסגרת התערוכה, שתתקיים בשיתוף עם סוכנות החלל האמריקאית-  NASA, יוצגו פריטים אותנטיים של סוכנות החלל וה-US SPACE & ROCKET CENTER. בין האטרקציות - דגמים בגודל אמיתי של תא הטייס של מעבורת החלל האמריקאית, של יחידת עבודה של תחנת החלל הבינלאומית ISS, של חללית  מרקורי, של יחידת הפיקוד בתחנת החלל הרוסית  "מיר" (MIR) ועוד.

כמו כן, יוכלו המבקרים להתרשם מדגם של טיל סטורן 5 (טיל הירח האמריקאי) בגובה של 10 מטרים, מחליפות חלל של אסטרונאוטים וקוסמונאוטים ומאביזרים ואלמנטים של האסטרונאוטים מהחלל: מזון, אופני כושר מיוחדות לחללית, מכשיר לשתייה ועוד.
 
 
עוד בתערוכה- מתקני סימולטורים המיועדים להכשרת אסטרונאוטים לטיסה לחלל,פריטים מקוריים של האסטרונאוט הישראלי הראשון, אילן רמון ז"ל שהושאלו לתערוכה ע"י רונה רמון. בין הפריטים – העיטור הגבוה ביותר שמוענק על ידי ארה"ב ונשיאה, להישגי חלל, שיוצג לראשונה לציבור ועוד. 
 
בנוסף, תציג התערוכה את הישגי תעשיות החלל הישראליות.
 
התערוכה מתקיימת ביוזמתו ובהפקתו של המפיק זאב אייזיק ובשיתוף עם US SPACE & ROCKET CENTER, קרן רמון, התעשייה האווירית, רפאל, אלאופ מקבוצת אלביט, SPACE IL, האגודה הישראלית לאסטרונומיה ומכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל.
 
נותנת החסות המרכזית לאירוע היא רשת סופר פארם.
 
 
הפקה: זאב אייזיק
 
מיקום: האנגר 11
 
לוקחים חלק באירוע? ספרו לנו

 

תגובות
אין תגובות למאמר