כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל קולנוע דרום ה- 12 מתקרב בשעטה

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.05.2013
/ 12:07

המכון הצרפתי ושגרירות צרפת, בשיתוף עם משרד החוץ הגרמני, ייקחו השנה חלק בפסטיבל קולנוע דרום ה- 12 שייפתח ביום ראשון הקרוב הבא (2/6) בסינמטק שדרות.

הפסטיבל, בייסודה של מכללת ספיר, יימשך חמישה ימים ויכלול הקרנות מיוחדות של סרטים ישראלים ובינלאומיים, סדנאות, מופעים מוזיקליים ועוד, הכל תחת החממה התרבותית של הפסטיבל.

בין היתר, יוקרנו במהלך הפסטיבל הסרטים 'התרנגול'- סרטו של אורי זהר משנת 1971; 'בשר תותחים'- סרטו זוכה הפרסים של הבמאי איתן גפני; 'פלאות'- סרטו המדובר של אבי נשר; 'בי, אל תפחד!'- סרטו של הבמאי הויאטנמי דאנג די פאן; 'הכפפות הקסומות'- של הבמאי הארגנטינאי מרטין רכטמן; 'העתיד הוא לתמיד'- של הבמאי הטורקי אזקן אלפר ועוד.
 
 
באי הפסטיבל יוכלו ליהנות בין היתר מהופעות של אמנים מוכרים יותר ומוכרים פחות, ביניהם הלהקה איפה הילד שחזרה בתקופה האחרונה לפעילות, כנסיית הילד, שלמה בר והברירה הטבעית ועוד, כאשר זה לא יכול להיחשב פסטיבל בלי הופעה של אסתר רדא.
 
שיתוף הפעולה של המכון הצרפתי עם הפסטיבל יבוא לידי ביטוי במסגרת הקמתה של החממה ליצירה צעירה בפסטיבל של 2014, ובסדנת 'מפיקים בדרום' שתתקיים במהלך הפסטיבל.
 
פסטיבל 'קולנוע דרום' מתקיים בחסות משרד התרבות והספורט, המועצה הישראלית לקולנוע, מפעל הפיס, הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, YES  דוקו, האוזן השלישית ועוד רבים.
 
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר