כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת 'טכנולוגיה 2013' יוצאת לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.05.2013
/ 17:05

תערוכת הטכנולוגיה, המתקיימת אחת לשנתיים כבר למעלה מ- 40 שנים, תתקיים בפעם ה- 22 בין התאריכים 18-22 בחודש יוני הקרוב. 

התערוכה, אשר מאורגנת על ידי מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בע"מ, מזמנת אליה חברות רבות ומגוונות בתחומי התעשייה מהארץ ומחו"ל, תוך מתן דגש לתעשיית כחול-לבן, תוך כוונה להיות מעין חלון הראווה של חזית הטכנולוגיה והחדשנות בישראל.
 
התערוכה מהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעוסקים בתחום מהארץ ומחו"ל. במסגרת התערוכה יוצגו נושאים הקשורים לענפי הטכנולוגיה ולתעשיות עתירות ידע. המבקרים יוכלו לחזות בהישגיה של התעשייה, להתעדכן בחידושים האחרונים בענף, ליצור הזדמנויות עסקיות אמתיות ולקשור קשרי מסחר מקומיים ובינלאומיים.
 
'תערוכת הטכנולוגיה 2013' תשתרע על פני שטח של 20 אלף מ"ר ותציג את חידושיהם של כ-300 חברות וספקים מהארץ ומחו"ל, ביניהם נציגים ממדינות קבות ברחבי העולם (גרמניה, פולין, איטליה, ארה"ב ועוד). התערוכה תתקיים בו זמנית בחמישה ביתנים מקורים ושטחי חוץ שיחשפו את החידושים העדכניים העולמיים וצפויים להשתתף בה למעלה מ- 25 אלף מבקרים.
 
במסגרת האירוע יתקיים גם יום עיון בנושא – טיפולי שטח במתכות, שיעסוק בטיפולי שטח וקורוזיה המאורגן על ידי איגוד המתכת בהתאחדות התעשיינים בשיתוף מירב דסקלו הפקות. כמו כן יתקיים ורב שיח בן-לאומי- יום עיון שיעסוק בנושא פרויקטים והזדמנויות עסקיות במדינות אפריקה המאורגן על ידי לשכת המסחר ישראל אפריקה.
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר