כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי מתרחב לשלושה ימים

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.05.2013
/ 12:14

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי מתרחב לשלושה ימים. הפסטיבל, שחוגג השנה את שנתו העשירית, יתקיים בעיר מודיעין בין התאריכים 29-31 בחודש יולי במתחם היכל התרבות בעיר, ויחשוף בפני הקהל את תרבות הרחוב האורבנית על כל גווניה באירועים מיוחדים לילדים, בני נוער ולכל המשפחה.

בפסטיבל יפעלו מתחמים של מוזיקה, שירה, ריקודים והופעות אקסטרים, ביניהם הופעות ברייקדאנס, פארקור, ראפ, גרפיטי, ריקודי רחוב, ביטבוקס, סקייטבורד, אופני פעלולים, סטריט בול, קפוארה ועוד.

האירוע המרכזי של הפסטיבל יהיה אליפות הברייקדאנס של שנת 2013- Battle Of The Year. מדובר בתחרות המתקיימת כבר 23 שנים, ויש שהגדירו אות כבר כליגת האלופות של הברייקדאנס. האירוע בישראל מהווה את מוקדמות אליפות העולם, והזוכים בו ייצגו את ישראל בתחרות שתתקיים השנה בגרמניה בחודש אוקטובר הקרוב.
 
בנוסף, יתקיימו מופעי תיאטרון מארה"ב של להקת "ורסה סטייל" והמופע האוסטרי "180 מעלות" המשלב ריקוד ברייקדאנס וקלאסי.
 
יומו השני של הפסטיבל, שיתקיים בפארק האקסטרים במודיעין, יעסוק כולו באומנויות האקסטרים של תרבות הרחוב, ויכלול בין היתר תחרות סקייטבורד ארצית ותחרות סטריט בול.
 
 
היום האחרון של הפסטיבל יעסוק כולו בריקודי רחוב ויהווה ממעין מסיבת רחוב גדולה. באירוע יתקיים מתחם ריקודי רחוב, בו יוצגו כול הז'אנרים השונים שצמחו ברחוב, מתחם קפוארה, מתחם פארקור עם במות מיוחדות, קיר גרפיטי ענק, מתחם חולצות air brush ועוד, כשאת הכל תלווה במת מוזיקה שתכלול- ראפ, ביטבוקס והופעות.
 
עוד בפסטיבל- מתחם הפעלות לקהל הרחב וסדנאות אומן עם האומנים המובילים מחו"ל שישפטו את תחרות הברייקדאנס הארצית, ביניהם- בי בוי ג'וניור הצרפתי שנחשב לאחד מרקדני הברייקדאנס המובילים בעולם, בי בוי אלכס מאוסטריה ובי בוי אם-פוקט מארה"ב.
 
האירוע יתקיים בהפקת בית אומנויות תרבות רחוב בשיתוף עם ארגון הברייקדאנס הישראלי, ראש חוצות ועוד.
 
תגובות
אין תגובות למאמר