כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

נתניה נכנסת למכונת הזמן

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.05.2013
/ 9:00

עיריית נתניה תקיים סדרה של סיורים סיורים חווייתיים תיאטרליים בכיכר העצמאות בעיר, לקראת חנוכת הכיכר האינטראקטיבית הראשונה בארץ.

הסיורים, יוזמת מנהלת מרכז העיר ומוזיאון העיר נתניה, יאפשרו לתושבי נתניה ואורחיה להיזכר בחוויות הילדות, דרך בגרותם שהתקיימו במדרכות הכיכר- מה היה כאן בתקופה בה הבריטים שלטו בנתניה? איך חמקו המעפילים מתחת לאפם של הבריטים? מי חווה את החוויה הקולנועית הראשונה בחייו בקולנוע סטודיו או קולנוע מגדלור? כמה טיפסו על העצים שמסביב לקולנוע מגדלור רק כדי לראות סרט?

סיפורים אלה ורבים אחרים יועברו במסגרת הסיורים המודרכים, בהם ישולבו קטעי משחק בהשתתפות שחקנים מקצועיים אשר יבטיחו למשתתפים חוויה משעשעת ונוסטלגית תוך הסתכלות על העבר.
כיכר העצמאות נתניה
כיכר העצמאות בימים ההם
 
האירוע יתקיים במסגרת העבודות לחידוש כיכר העצמאות הוותיקה לכיכר האינטראקטיבית הראשונה בארץ ושדרוג המדרחוב הראשי של העיר. הפרויקט, שעלותו נאמדת ב- 30 מיליוני שקלים, מצטרף לפרויקטים רבים שהושלמו במרכז העיר לשדרוגה.
 
הרעיון שעמד בבסיס התכנון של הכיכר והמדרחוב המשודרגים, הינו יצירת קשר רציף בין העיר והמתחם אל הים- כך שהכיכר תהווה את החוליה התיירותית והסביבתית המקשרת, תוך שמירה על התפקיד ההיסטורי של המקום והתאמתו לצרכי הבילוי של שנות האלפיים. הכיכר תוכננה כמיזם אינטראקטיבי- ייחודי, העושה שימוש בשילוב תכנים הכוללים: מגזינים משודרים לצד מיצג תאורה ייחודי הכולל מוזיקה, מים והקרנות. 
 
עוד יוקמו בכיכר: בריכת דגי נוי אקולוגית, משחקי ילדות המוטבעים על גבי משטחים צבעוניים, שולחן מעוצב למשחקי ילדים, פרגולה רחבת ידיים, דוכני אמנים, במות להופעת אמני רחוב, פינות ישיבה ייחודיות, דק עץ,  ועוד. הפרויקט יכלול גם את שיפוץ ושדרוג מדרחוב הרצל- אשר הינו המדרחוב הראשי של העיר.
 
הסיורים יתקיימו מדי שבוע החל מה-7 בחודש יוני.
 
הדמיה- כיכר העצמאות בנתניה
 
הדמיה- כיכר העצמאות בנתניה
(הדמיה: טוטם הדמיות)
תגובות
אין תגובות למאמר