כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בול פגיעה- תערוכת הבולים הבינלאומית

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.05.2013
/ 15:27

אוספי בולים נדירים ופריטים מיוחדים וכן כ- 5,000 דפי תצוגה עם עשרות אלפי פריטים בולאיים, יוצגו בתערוכת הבולים הבין-לאומית תל אביב 2013 שנפתחה היום (26/5) בגני התערוכה, תל אביב, ותמשך עד יום חמישי הקרוב- 30/5, בשעות הערב המאוחרות.

התערוכה, בארגון התאחדות בולאי ישראל והשירות הבולאי של דואר ישראל, מציגה מגוון רחב של בולים ודברי דואר יקרי ערך בנושאים שונים, בהשתתפות מציגים מארה"ב, סינגפור, רוסיה, קפריסין, צרפת, אנגליה, דרום אפריקה, קנדה וטורקיה.

התערוכה מהווה למעשה תחרות בין אספנים. כל מוצג מוערך על ידי צוות שופטים מוסמכים מטעם איגוד הבולאות העולמי ועל בסיס הניקוד מחולקות מדליות למציגים. כל התצוגות מחו"ל הן ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר על פי תקנון איגוד הבולאות העולמי.
 
תערוכת בולים
 
התערוכה מביאה לידי ביטוי מחקר של שנים רבות והתמחות בענפי הבולאות השונים ועל כן מהווה פסגה של הישגי האספנים. זו הזדמנות חד-פעמית לצפות במגוון עשיר של פריטים בולאיים נדירים ויקרי מציאות.
 
השירות הבולאי של דואר ישראל מנפיק שפע של בולים ופריטים מיוחדים לתערוכה: קונטרס מהודר עם בולי תיירות מונפק במיוחד לתערוכה! הקהל יוכל להצטלם במקום ולרכוש גיליון "הבול שלי" עם תמונה אישית, המשולב בתמונות של העיר תל אביב או המשולב בעיצובים מיוחדים לציון 65 שנה למדינה.  ניתן יהיה לרכוש במקום גיליונות "הבול שלי" מיוחדים שמונפקים בכמות מוגבלת וממוספרת לתערוכה בלבד. גיליון לכבוד "שביל ישראל" של החברה להגנת הטבע, יושק ביום הפתיחה. יושקו בולים משותפים עם אוסטרליה. כמו כן, יוצעו במתחם השירות הבולאי מגוון מהבולים של התקופות האחרונות, מוצרי מתנה ומזכרת ושפע פריטים והפתעות. ניתן יהיה להירשם כמנוי חדש לשירות הבולאי בתערוכה, ובמקום לזכות במתנות מרהיבות.
 
תערוכת בולים
 
בין היתר, תתקיים באירוע הדרכה על עולם הבולאות, תהיה פינת מתנות בולים לילדים, יוצבו דוכנים של סוחרי בולים מהארץ ומחו"ל, יוענקו הנחות על מכירת ציוד לאספנים ובולים מהארץ ומחו"ל ועוד.
 
לצד האוספים התחרותיים, הוקם בתערוכה גם אגף הדרכה, בו יוכלו המבקרים ליהנות משורה ארוכה של פריטים בולאיים מעניינים ומשעשעים כאחד. בולים במגוון צורות וגדלים, מודפסים על חומרים מוזרים דוגמת ברזל, עץ ומשי. בולים תלת מימדים, ובולים בהם הוסתרו מסרים סודיים. בולי תעמולה שעוררו מחאות דיפלומטיות ואף הובילו לפרוץ מלחמות, בולי צדקה, בולים שבעיצובם נעשו טעויות מצחיקות ומביכות, בצד בולים חשובים המתעדים מאורעות היסטוריים רבי חשיבות.
 
תערוכת בולים
במסגרת התערוכה יוצג גם אוסף המציג את הסכסוך הישראלי ערבי
 
תגובות
אין תגובות למאמר