כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

האם תעשיית המוזיקה עומדת בפני מהפכה?

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.05.2013
/ 9:59

פלטפורמה אינטרנטית חדשה תנסה בעתיד הקרוב לשנות את פני תעשיית המוזיקה הישראלית. הפלטפורמה החדשה, 'פאביט' שמה, תנסה לחבר בין יוצרים, כותבים ומלחינים, בעלי ניסיון או צעירים, ובין הגופים הרלוונטיים למימוש כישרונם- ביניהם זמרים מבצעים, חברות תקליטים, מנהלים וחברות הפקה.

'פאביט' עובדת בשיתוף עם חברות התקליטים המובילות בישראל, חברות ההפקה, משרדי הפרסום, ערוצי הטלוויזיה, מנהלי האומנים והזמרים המבצעים עצמם וכך ניזונה במידע ממקור ראשון.

את הפלטפורמה החדשה הקימו שלושה יזמים צעירים- עופר חיימוביץ (יזם אינטרנט ויוצר מוזיקה בתחילת דרכו), שרונה נומדר קייקוב (מפיקה בכירה ומנהלת אמנים) וסהר חגי (כותב בכיר בתעשיית המוזיקה), אשר חשו, במסגרת עבודתם בתחום, בחסרונה של מערכת אינטרנטית שתספק מענה ליוצרים, למוזיקאים ולזמרים בארץ.
 
עופר חיימוביץ, שרונה נומדר, סהר חגי
שלושת היזמים
(צילום: יח"צ)
 
המטרה היא לתת לחברי 'פאביט' את האפשרות להיחשף למאגר נתונים רחב ועדכני, בו יימצא כל התוכן הדרוש להם בחיפוש אחר הבית ליצירה שלהם. מי הם אותם זמרים מבצעים המחפשים ברגעים אלו שירים, בריף על פרסומת חדשה אשר מחפשים עבורה שיר מקורי, סדרה חדשה שעולה לאוויר בקרוב ומפיקיה מחפשים את שיר הנושא ועוד אין ספור הזדמנויות למימוש כישרונם. כל הזדמנות ברורה ומפורטת עד הפרט הקטן ביותר עם מערכת אינדקס חכמה. למשל: חיפוש לפי ז'אנר מוסיקלי, בלדה מרגשת, שיר קצבי וסוחף, דד ליין ועד איש קשר להגשה.
 
פאביט - צילום מסך
(צילום מסך)
 
בנוסף למאגר המידע, 'פאביט' תעמיד ברשות חבריה מערכת הפצה מתקדמת בעזרתה יוכלו להעביר את יצירותיהם ישירות אל האומן המבצע בתהליך מקוון פשוט ונוח לשימוש. לאחר תהליך השליחה, המערכת תמשיך ללוות ולעדכן את היוצר במתרחש עם יצירתו ומעבירה אליו חוות דעת מאותו גוף מקצועי אליו נשלחה היצירה.
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר