כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחווה מעוררת לנשיא המדינה

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.05.2013
/ 13:08

מותג הקפה הבינלאומי 'ג'ייקובס', ממשיך את המחווה המיוחדת שלו למנהיגי העולם– ויקים מיצג ענק של דיוקנו של הנשיא שמעון פרס לכבוד יום הולדתו ה-90, העשוי כולו מכוסות קפה. מדובר במסורת שהחלה עם הוקרה לנשיא דרום אפריקה ולוחם החופש - נלסון מנדלה, בעת הגיעו לגיל 92.

לצורך כך, יקים  קפה ג'יקובס, מתחם הפנינג ענק בנמל תל אביב, בו אמן מיוחד יצור את דיוקנו של הנשיא שמעון פרס בפסיפס של כוסות קפה, באמצעות גווני הקפה השונים. בנוסף, לכבודו של הנשיא, ינסה האמן לשבור את שיא גינס הרשמי של מוזאיקת הקפה, שנקבע כאשר יצרו בהוואי את דיוקנו של הזמר אלביס פרסלי באמצעות 5,642. הפעם, הכוונה היא להשתמש לצורך יצירת דיוקנו של הנשיא פרס בכ- 6000 כוסות קפה. נציגי גינס, שיגיעו למקום – צפויים לאשר את השיא. כמו כן, הציבור מוזמן לכתוב ברכות אישיות לנשיא שיאוגדו בספר מהודר שימסר לבית הנשיא.

ג'ייקובס נלסון מנדלה

לצד פסיפס הקפה הענק, שיוצב בנמל תל אביב, יתקיימו במקום פעילויות מגוונות ללא תשלום.
 
מתחם בית הקפה יהיה פתוח לציבור למשך שלושת ימי הפעילות. בימים חמישי ושישי יתקיימו פעילויות שיותאמו לכל הגילאים- סדנאות ציור עם קפה למבוגרים, לצד הצגות ופעילויות חווייתיות לילדים - ובהן גם האפשרות ליצור ברכת יום הולדת אישית לנשיא המדינה.
 
 
בין היתר, יפעל במקום בר משקאות קפה, חמים, קרים וקפואים, מבוססים קפה ג'יקובס – במחירים מיוחדים- כאשר כל ההכנסות מן המכירה יוקדשו לעמותת 'דן אב-שלום' אשר הינה 'חברה לתועלת הציבור', המתמחה במתן שרותי שיקום במעגל החיים הנורמטיבי לאוכלוסייה צעירה.
 
האירוע החגיגי יתקיים בין התאריכים 5-7 בחודש יוני.
 
הפקה: SWISS PRODUCTION - רותם סוויסה
 
הפקה בפועל: אלי דרנג
תגובות
אין תגובות למאמר