כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.05.2013
/ 10:03

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם. והפעם, אנחנו מביאים לכם מספר פעילויות מברזיל הרחוקה. אז לבשו את הנוצות וכנסו לקצב הסמבה, כי אנחנו מתחילים.

בירה תחתית

מבשלות הבירה ברחבי העולם נהנות מיחסי אהבה שנאה של הציבור ברחבי העולם. מצד אחד, אין כמו בירה צוננת על מנת להרוות את צמאוננו לאחר יום עבודה ארוך במכרות הפחם או במשרד הפרסום השכונתי, אבל מצד שני, אלכוהול הוא סם משכר העלול לגרום לתאונות דרכים קשות ולהרוס משפחות.
 
כדי להילחם בתאונות  הדרכים, מותג הבירה הברזילאי הפופולרי Antarctica יצא בפעילות חמודה שהתקיימה במסגרת הקרנבל בריו דה ז'נרו. החברה הקימה בכניסה לרכבת התחתית בעיר מכונה בה החליפו פחיות הבירה של המותג את כרטיסי הנסיעה ברכבת.
 
 
נסיעת מבחן
 
מותג האופנועים 'הארלי דיווידסון' ידוע בכך האופנועים שלו הם הרבה יותר מסתם כלי רכב, אלא דרך חיים. הפעילות הפשוטה הזו, שהתקיימה באחת מסוכנויות המותג בברזיל, באה להראות לרוכשים הפוטנציאלים של האופנוע, איך חייהם עשויים להיראות מעל גבו של 'הארלי דיווידסון'.
 
ת'כלס, אותנו הם קצת הלחיצו, ולא נשקר אם נאמר שאנחנו השתכנענו להתרחק מאופנועים עד סוף ימינו.
 
 
רוקר טוב
 
תחנת הרדיו הברזילאית 91 Rock, שכמו שבטח ניחשתם משדרת מוזיקה על טהרת הרוק, כבר כיכבה בעבר במדור שלנו בזכות הפעילויות שהיא מבצעת פה ושם.
 
הפעם אנחנו מתבשרים על אפליקציית השעון המעורר החדשה של התחנה. ייחודו של השעון המעורר החדש- ככל שתמשכו את הזמן ולא תעוררו, תשמיע לכם האפליקציה רוק יותר ויותר כבד.
 
תגובות
אין תגובות למאמר