כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'ועידת השיווק 2013' לא לוקחת שבויים

מאת: חדשות 'מפיק' /
13.05.2013
/ 9:50

ועידת השיווק 2013 מבית 'מידע כנסים' מתקרבת, והפעם היא לא מתכוונת לקחת שבויים. כך לפחות משתמע מהכותרת שנבחרה השנה לאירוע- "כל האמצעים כשרים". האירוע, שיתקיים ב- 20 בחודש יוני במלון לאונרדו סיטי טאואר ברמת גן, יתמקד בין היתר בשינויים המשמעותיים העוברים על עולם הצרכנות בשנים האחרונות, ועל המרדף שח עולם השיווק בעקבות הניסיונות להתאים את עצמו לשינויים אלה.

בעקבות רשתות התקשורת החדשות, השפעתו של הצרכן גדלה באופן משמעותי ביותר, והארגונים השונים צריכים להראות לצרכן כי הם מבינים אותו וקשובים לרחשי ליבו. הכנס ינסה לתת מענה לצרכים הללו, ולעמוד על הדגשים החשובים ביותר בגישתם של ארגונים לצרכן החדש, על מנת שיוכלו להתפתח יחד עם הזמן ולתת ללקוחות שלהם את המענה שהם מצפים לו.

בין הנושאים שיידונו בוועידה- הצרכן החדש והשפעתו על ערוצי השיווק; העצמת המותג וחדשנות; מהפכת השיווק הדיגיטלי; התמודדות ענף השיווק בעידן תחרות, מבצעים והנחות; ועוד מגוון של נושאים מרתקים הנוגעים בליבו החשוף של עולם השיווק העכשווי.
 
במסגרת הוועידה יתקיים הפאנל 'שיווק אפליקציות – איך עושים את זה נכון?' בהשתתפות יוסי אלבז, מנכ"ל ובעלים דומינוס פיצה; ציון מדמון, מנכ"ל טרווליסט; רועי אלבז, מנכ"ל פנגו; שמוליק קרת, סמנכ"ל פיתוח עסקי WAZE; ועוד.
 
עוד ידברו בוועידה- רמי לוי, מנכ"ל ובעלי 'רמי לוי שיווק השקמה'; עופרה למפרט, מנכ"לית 'קראפט ישראל'; איתן ויצמן, סמנכ"ל שיווק 'טמבור'.
 
תגובות
אין תגובות למאמר