כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הכנס הישראלי-איטלקי לטכנולוגיה ואופנה יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
13.05.2013
/ 9:00

מה צופן עתידה של תעשיית האופנה הבינלאומית? מה מתרחש בחדרי חדרים ומאחורי הקלעים של התעשייה הנוצצת ביותר? איך מתמודדים עם השינויים המהירים בטרנדים ואופנות מתחלפות בעולם הבנוי אך ורק על ההווה?

שאלות אלה, ושאלות נוספות יעמדו במרכזו של הכנס הישראלי-איטלקי הראשון לטכנולוגיה ואופנה, שיתקיים ב- 27 בחודש מאי בבית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב- 'שנקר'.

הכנס, שמתקיים בהפקת 'שנקר' ובשיתוף עם האוניברסיטה הטכנולוגית באיטליה, יוקדש בעיקרו למגמות בתחום האופנה הבינלאומית, טכנולוגיות של ייצור ותהליכי ניהול שונים המאפיינים את התחום. במסגרתו של האירוע, ידברו המשתתפים על היבטים מרתקים של הענף הנוצץ, וינסו לחקור לעומק נושאים כגון סטנדרטים של עיצוב וייצור, מודלים אדריכליים, וטרנדים חולפים.
 
האירוע יתקיים בהשתתפותם של חוקרים, מהנדסים, מעצבים ואנשי אופנה מהארץ ומאיטליה, ביניהם- מעצב הנעליים אלון סימן-לוי, בעל המותג האיטלקי הנחשב Y.O.U Footwear; מעצבת האופנה קרין לייקוביץ'; ד"ר ניקולה מטאוצ'י מהאוניברסיטה הפוליטכנית של מארקה, איטליה; המעצב סטפאנו מדורי, ממותג האופנה האיטלקי SHOTO, ועוד.
 
את הכנס ייפתחו בדברים שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו מריה טאלו; נשיאת בית הספר שנקר, פרופסור יולי תמיר; ודיקן ההנדסה של בית הספר, פרופסור שמואל קניג.
 
תגובות
אין תגובות למאמר