כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל 'SPRING BREAK' בוטל ברגע האחרון - אחד המפיקים הותקף

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.05.2013
/ 11:53

פסטיבל המטאל שאמור היה להתקיים ביום חמישי (12/5) האחרון בהאנגר 11, נמל תל אביב, בוטל שעות ספורות לפני פתיחת הדלתות לאירוע.

מאות חובבי הרוק הכבד שהגיעו בחמישי האחרון להאנגר 11 בנמל תל אביב התאכזבו לגלות כי פסטיבל המטאל 'SPRING BREAK', אליו הגיעו כשהם לבושים במיטב מעילי העור ושרשראות הגולגלות שלהם, בוטל ברגע האחרון.

נראה כי הסיבה העיקרית לביטול הפסטיבל היא חוסר ניסיונם של המארגנים. הדלתות לאירוע אמורות היו להיפתח כבר בשעה ארבע בצהריים, אך המארגנים דחו את הפתיחה לשעה שבע בערב מאחר ולא הצליחו לסיים את ההכנות לאירוע, כולל הקמת הבמות והכנת כל הציוד הנדרש לאירוע בסדר גודל שכזה. בסופו של דבר, בשל חוסר הארגון של האירוע, סירבה המשטרה לאשר את קיומו.
 
מאות המעריצים הזועמים, שהתגודדו לפני שערי האנגר 11 משעות הצהריים, החלו בשלב כלשהו להתפרע, ואף תקפו את אחד המפיקים של האירוע.
 
פסטיבל 'ספרינג ברייק' הופק על ידי חברת 'ג'וקרפייס הפקות', בה חברים שבעה צעירים בגילאים 17-21. השבעה, חובבי מוזיקת מטאל, ניסו להפיק את הפסטיבל על מנת להגשים את חלומם ולהביא לארץ כמה מהלהקות הבולטות בסצנה העולמית העכשווית. כעת, כפי הנראה ייאלצו השבעה לשלם הון עתק כדי לכסות את ההפסדים העצומים שנגרמו להם בשל ביטול הפסטיבל ללא כל התרעה מוקדמת.
 
מלבד הכסף שתיאלץ חברת ההפקות להחזיר לרוכשי הכרטיסים המאוכזבים, שש הלהקות הבינלאומיות שהגיעו לארץ על מנת להופיע בפסטיבל צפויות לדרוש מהמפיקים שכר מלא על זמנם, וכך גם הספקים השונים שנתנו משירותיהם לקיום המופעים, ביניהם חברת האבטחה, חברת הבינוי ספקי כלי הנגינה לאירוע ועוד.
 
חברת ההפקה ניסתה להסיר מעל עצמה את האחריות לביטול הפסטיבל בהודעה שנרשמה בעמוד הפייסבוק שלה- "אנחנו מנסים להסדיר את העניין עם המשטרה בשעות האחרונות, אבל זה לא מגיע לשום הסדר. נכון לעכשיו משטרת ישראל לא מאשרת את הארוע. לא באשמתנו, לא באשמת הלהקות".
תגובות
אין תגובות למאמר