כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חיפה מטפסת על האוורסט

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.05.2013
/ 14:16

ביום שישי הבא ה– 17/5 יוזנקו זו השנה השנייה ברציפות מאות רצים במסגרת מירוץ המדרגות של חיפה.

המירוץ, הגדול מסוגו בישראל, ייתן לספורטאים מקצועיים, חובבים ומשפחות מכל רחבי הארץ, את ההזדמנות להשתתף במירוץ לא שגרתי המנצל את הטופוגרפיה של העיר חיפה. מרוץ המדרגות החיפאי הוא מירוץ המדרגות היחיד בארץ שלא מתקיים בתוך בניין ומשלב ספורט עם אווירה חגיגית ברחבי העיר. 

המירוץ באורך 3 ק"מ ו – 1,075 מדרגות (כ -1,500 במקצה התחרותי) יוזנק בעיר התחתית בקמפוס הנמל ויעלה דרך כל שכבות העיר עד לקו הסיום בגן האם שבמרכז הכרמל. 
 
במירוץ ארבעה מקצים: מקצה עממי למשפחות וחובבי התחום, מקצה מוזל לנוער עד גיל 18 מקצה תחרותי על פי קטגוריית גיל, ומקצה תחרותי עלית המיועד ל- 100 ספורטאים מקצועיים שיטפסו כ – 1,500 מדרגות עד לקו הסיום בקומה ה – 20 של מלון 'דן פנורמה', הנקודה הכי גבוהה בעיר חיפה.
 
בנוסף, במסגרת האירוע יתקיים המקצה האתגרי 'אולטרה אוורסט' המיועד לספורטאים בודדים או צוותים של עד שלושה חברי צוות, בעלי יכולת גבוהה במיוחד. מקצה ה'אולטרה אוורסט' יתקיים בהזנקה מוקדמת ערב לפני שאר המקצים (ב- 16/5) ויכלול טיפוס מדרגות לגובה של 8,800 מטר, גובהו של הר האוורסט. מדובר במרחק של 90 ק"מ (מעל 2 מרתונים בעלייה) וטיפוס של למעלה מ- 32,000 מדרגות בגובה מצטבר של 8.8 ק"מ. 
 
את האירוע יוזמת ומפיקה חברת 'גולדפיש הפקות', המתמחה בהפקת אירועי ספורט, בשיתוף עם פרויקט שכונת רמת הנשיא, רדיו חיפה FM107.5 ואגף הספורט של עיריית חיפה.
 
כך זה נראה בשנה שעברה:
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר