כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת תל אביב גלובל עושה סדר בבלאגן

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.05.2013
/ 9:02

ועידת תל אביב גלובל 2013 מבית מידע כנסים תתקיים בשבוע הבא במרכז הכנסים והאירועים 'AVENUE' שבקריית שדה התעופה. הוועידה, שתיערך בשיתוף עם אתר האינטרנט Bizpirtal, ובחסות של בנק דיסקונט, אקסלנס נשואה, פסגות, IBI, המרכז הישראלי לניהול ועוד, תתמקד בהשקעות זרים בתל אביב והשקעות ישראלים בחו"ל.

הכנס ינסה לעשות סדר בתמונת המצב הכלכלית המורכבת נכון לאמצע שנת 2013, כאשר אירופה וארה"ב מנסות להתאושש מהמשבר הכלכלי, בעוד ישראל נכנסת לגרעון ענק, שלא לדבר על בועת הנדל"ן שעשויה להתפוצץ בכל רגע בפרצופם של המשקיעים.

בין היתר תתייחס הוועידה להשפעות האפשריות של כל הנושאים המורכבים הללו על שוק ההון הישראלי והגלובלי, תוך שימת דגש על זרימת הכסף הישראלי אל מעבר לים ועל הכסף הנכנס לישראל באמצעותם של המשקיעים הזרים בתל אביב.
 
עוד בוועידה- הצורך בפיזור השקעות, בעיות הקשורות לרגולציה, ההתייבשות של הבורסה המקומית, תמחור השווקים והקשר עם המשקיעים הזרים ועוד.
 
בין הדוברים בוועידה- יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סולימנסקי; יועץ בכיר לנגיד בנק ישראל, בארי טאף; ראש החטיבה הפיננסית בדיסקונט, יגאל רונאי; עו"ד אריאלה להב, להב ושות' עורכי דין; מנכ"ל קבוצת דלק, אסי ברטפלד; מנכ"ל גזית גלוב, רוני סופר; מנכ"ל קפיטל סטאר, אריק חלפון ועוד רבים וטובים.
 
את הוועידה יפתח עורך אתר BIZPORTAL, יוסי פינק.
 
תגובות
אין תגובות למאמר