כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל האור חוזר לירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
05.05.2013
/ 11:30

'פסטיבל האור 2013', האירוע הבינלאומי הגדול בתחום אמנות האור חוזר לירושלים בפעם החמישית, ויתקיים בין סמטאותיה  של העיר העתיקה בירושלים בין התאריכים 5-13 ביוני בהפקת החברה העירונית 'אריאל' ובחסותם של בנק יהב, ידיעות אחרונות ומלון אל דן.

במסגרת הפסטיבל, אשר רכש לו במהלך השנים שם בינלאומי, ישתתפו גם השנה אמני אור נחשבים מרחבי העולם לצד אומני אור ישראליים בולטים, ביניהם עילי ולדמן, מירב איתן וגסטון צהר, AVS ועוד. 

בדומה לשנים קודמות,  גם השנה יוזמן הקהל הרחב להשתתף בחוויה, וליהנות משלושה מסלולי אור- כתום, ירוק וכחול, שיתפרשו על כל רבעיה של העיר העתיקה, כאשר הם מובילים אותו מאתר לאתר ומיצירה ליצירה.

בנוסף, במסגרת האירוע, ולצד המיצגים המרהיבים, יתקיימו ברחבי העיר העתיקה מופעי חוצות ססגוניים, שנבנו במיוחד עבור הפסטיבל, כמו גם יריד ייחודי של מעצבי גופי תאורה, ביניהם גיא לוי, דורון שוחט, קוזו לאמפ ועוד, אשר יציגו בפני המבקרים את מרכולתם. 
 
בין המופעים שיתקיימו בפסטיבל, יוכלו המבקרים לפגוש במופע Q של קרקס Y מבית ראש חוצות- מופע תיאטרון קרקס ישראלי בהצגת בכורה המבוסס על אלמנטים מוארים, אקרובטיקה ומשחק שיופיע פעמיים ביום במהלך ימי הפסטיבל ברחבת גן הבונים.
 
עוד במסגרת הפסטיבל- סיור על גגות וסמטאות בירושלים העתיקה, הכולל תצפיות מיוחדות, סיור סודות וסמלים, ביקור בליווי עששיות בעיר העתיקה ועוד.
 
 
פסטיבל האור 2013 יוצא לדרך
(צילום: Daan Roosegaarde)
 
פסטיבל האור 2013 יוצא לדרך
(צילום: Gilbert Moity)
 
פסטיבל האור 2013 יוצא לדרך
(צילום: Maro Avrabou & Dimitri Xenakis)
תגובות
אין תגובות למאמר