כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יד יצחק בן צבי משיקה סיורי אייפון

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.04.2013
/ 9:03

לקראת מרתון הסיורים של יד יצחק בן-צבי, שיתקיים בתאריכים 18, 16, 14 במאי, יד יצחק בן-צבי משיקה סדרת סיורי אייפונים ייחודים בירושלים, המותאמים למראות של העיר, לטעמים ולריחות. באמצעות הטכנולוגיה, אשר מתקדמת ומתפתחת מיום ליום, ניתן לחוות את העיר ירושלים באופן אינטראקטיבי ויוצא דופן.

הסיורים מיועדים לציבור הרחב, ביניהם משפחות עם ילדים, סטודנטים, תלמידים, מבוגרים, חיילים ועוד, והם כוללים משימות מאתגרות, טעימות קולינריות, צילומים במקומות מעניינים, ניווטי שטח, סריקת ברקודים והפתעות רבות.

במהלך הסיורים יוצרים בעזרת מכשירי האייפון / אייפד את הסיפור של העיר ירושלים, כזה שטרם נכתב בספרים. בתום כל סיור מחכה למטיילים הפתעה– צפייה בסרטון שהוא בעצם אוסף של כל הצילומים שנעשו במהלך הסיור, הסרטון הוא פרי יצירתם של כל משתתפי סיור האייפונים. ומשקף את החוויות מנקודת מבטם האישית.
 
בין הסיורים שיתקיימו במסגרת המרתון- מפגש מהנה במתחם שכונת רחביה, סיור בשוק מחנה יהודה, סיור בין סמטאות הכפר הציורי עין כרם, ביקור בקריית הלאום שבגבעת רם, סיור הכרות עם קהילות במושבה הגרמנית מהטמפלרים ועד היום, ומסע במנהרת הזמן לרובע היהודי.
 
מומלץ להצטייד במכשיר אייפון או אייפד של חברת אפל בלבד.
 
ניתן להגיע לסיור כבודדים או כקבוצות, חובה לתאם מראש.
 
 
יד יצחק בן צבי - סירוי אייפון
(צילום: יח"צ)
 
יד יצחק בן צבי - סירוי אייפון
(צילום מסך של האפליקציה)
תגובות
אין תגובות למאמר