כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מופע נוסף של לואיז האריסון וה- 'LIVERPOOL LEGANDS'

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.04.2013
/ 14:03

לאחר שנמכרו כל הכרטיסים, ולאור הביקוש הגבוה למופע הפתיחה של פסטיבל הביטלס ה-6 במרכז שטיינברג במה למוזיקה חיה בחולון, הוחלט על פתיחת מכירת כרטיסים למופע נוסף של לואיז האריסון עם להקת המחווה הרשמית של הביטלס- Liverpool legends. שני המופעים ייערכו באותו ערב, ה-1/5, יום רביעי הקרוב, המופע הפותח בשעה 20:30 ומופע נוסף בשעה 23:00.

להקת 'Liverpool legends' מקיימת מסע בזמן אל תולדות הלהקה הגדולה בהיסטוריה, מרגע היווסדה ועד פירוקה. במהלך ההופעה, הלהקה מסכמת את חיי הביטלס בביצועים מדויקים של שיריה, באמצעות מבחר תלבושות ועוד, לצד אנקדוטות וסיפורים אותנטיים מפיה של הגברת לואיז האריסון, אחותו של החיפושית ג'ורג' האריסון.

ליברפול לג'נדס ולואיז האריסון

לואיז האריסון והלג'נדס
(צילום: יח"צ)
 
פסטיבל הביטלס אשר חוגג השנה 6 שנים ומסמל יובל לאלבומם הראשון של הלהקה האגדית 'PLEASE PLEASE ME', יקבל השנה לראשונה ניחוח בינלאומי כאששר ישלב שני מופעים מרכזיים מחו"ל בנוסף לשתי הפקות מקור ישראליות.
 
בנוסף למופע הפתיחה, יתארח בפסטיבל הרכב הדואו Musica Nuda מאיטליה יחד עם קרולינה ואדם בן עזרא, אשר יסגרו את הפסטיבל. הצמד, החתום בלייבל הג'אז היוקרתי Blue Note ומופיע בכל העולם, יבצע מופע מיוחד ובו  שירים של הביטלס, שירים נוספים משנות השישים וקטעים מהרפרטואר של ההרכב. 
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר