כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כפר סבא נוסעת בזמן

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.04.2013
/ 10:03

לכבוד חג השבועות, ולכבוד יום הולדתה ה- 110 של העיר כפר סבא, החליטו קברניטי העיר להפיק חגיגה עם טעם של פעם, בשירה, בריקודים, בעיצוב ובאווירה שיחזירו את המבלים לימים של פעם.

במסגרת האירוע, שיתקיים תחת הכותרת 'טנגו כפר סבא- עוצרים את העיר ומתחילים לרקוד', רחובה הראשי של העיר, רחוב וייצמן, יחסם לחלוטין לתנועת כלי רכב למשך שעות ספורות. בין החאן והבאר העתיקים שהם בנייני העירייה של היום, יוצבו עשרות מיצגים, תמונות תערוכה והרכבים מוזיקליים.

דמויות מן העבר ישובו לפקוד את בתי הקפה ההיסטוריים שיוקמו במיוחד, עם מלצרים לבושים ברוח שנות ה-30 וה-60, נגני אקורדיון ומפוחית, שחקנים שיקריאו משירי אלתרמן וכרכרות עם סוסים חונות, כאשר לידם להקות המחול העירוניות ייצאו בריקודי הורה סוערים ועשרות שחקנים מקצועיים ומקומיים ייצרו סצנות מחיי היום יום של המושבה הצעירה, ושל העיר שנולדה בעקבותיה.

בנוסף, וכדי להגביר את עוצמתה של תחושת הזמן האבוד, יתקיים באירוע מתחם גדול וצבעוני של משחקי עבר, ביניהם- קלאס, דלגיות, גומי, 3 מקלות ועוד.

בשיאו של האירוע תיטמן קפסולת זמן בה יכתבו מאות תלמידי העיר את החזון שלהם לכפר סבא בעוד 10 שנים לצד ציורים המתארים את העיר. קפסולת זמן זו צפויה להיפתח בעוד עשור.

האירוע יתקיים ב- 16/5, אסרו חג השבועות, בשעות הצהריים.

טנגו כפר סבא
(צילום: איתי בלסון)

הפקה: אגף התרבות- עיריית כפר סבא

ניהול אומנותי: ג'קי בכר הפקות
תגובות
אין תגובות למאמר