כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס עיצוב ואדריכלות בתי מלון השני מתקרב

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.04.2013
/ 14:37

כנס עיצוב ואדריכלות בתי מלון השני יתקיים בעוד כשבועיים (6/5) במתחם האירועים והכנסים AVENUE, שבקריית שדות התעופה – איירפורט סיטי.

בעקבות הצלחת הכנס מבית 'בית ונוי', ובשיתוף עם התאחדות המלונות בישראל, הוחלט להמשיך במסורת החדשה גם השנה.

מטרת הכנס, בו צפויים להשתתף מאות יזמים, מנהלי בתי מלון, מנהלי מחלקות בינוי, מעצבים, אדריכלים, נציגי ממשלה ועוד, היא לדון בתעשיית המלונאות העכשווית בארץ ובעולם תוך מתן דגש למכלול היבטים הכרוכים בה, ביניהם- תכנון ועיצוב, תפעול, ניהול יעיל, חוויית המתארחים, מגמות מובילות ועוד נושאים שעומדים בראש סדר היום של התחום.

הכנס יארח מרצים אורחים מהמובילים בתחום המלונאות בארץ ובעולם, ביניהם בעליו של סטודיו GAIA בניו יורק, האדריכל אילן וייסברוד; מתכננם של מתחם 'ממילא' ומלון 'מצודת דוד' בירושלים, האדריכל משה ספדיה ועוד.

הכנס ידון בהיבטים השונים של סצינת המלונאות העכשווית וידגיש את תרומתו של עולם התכנון לקידום התיירות הלאומית. עוד מתוכנן שיח יזמים ומלונאים, בהשתתפות מר אלפרד אקירוב, מר אלי פפושדו ויזמים בכירים נוספים.

קהל היעד של האירוע הוא יזמים ומנהלים בענף המלונאות, התיירות, הבילוי והפנאי, ומקבלי החלטות בתחומים אלה, מתכננים ומעצבים, נציגי ממשלה ורשויות מקומיות ומנהלי רכש, בינוי ופיתוח.

בנוסף, בכנס תוצג תערוכה של חללי קונספט לחדרי מלון, חדרי ספא ועוד על ידי אדריכלים ומעצבים שישתפו פעולה לקבלת מוצרי עיצוב, עם חברות להן המוצרים רלוונטיים.

כמו כן, תתקיים תערוכה בה ייטלו חברות מסחריות שפעילותן רלוונטית לתחום, ותהווה הזדמנות חשיפה אופטימלית לקהל יעד מפולח של לקוחות פוטנציאליים. התערוכה תתמקד בריהוט וציוד, חומרי גמר, אביזרים סניטרים, טקסטיל, תאורה, עיצובים מיוחדים, תקשורת בית חכם, אבטחה ובטיחות, ענף המזון והמשקאות ועוד.

תגובות
אין תגובות למאמר