כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

נינט טייב וקובי אפללו יופיעו בפסטיבל 'עיר פוגשת מוזיקה'

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.04.2013
/ 13:47

העיר נתניה מתכוננת לפסטיבל 'עיר פוגשת מוזיקה', שיתקיים במשך שבוע בנתניה ויכלול שישה מוקדי עניין מרכזיים. הפסטיבל שייפתח ב-5 במאי ויימשך עד ה- 11/5יכלול מגוון ז'אנרים מוזיקליים ויגיע לכל רחבי העיר.

אחד המוקדים- 'מוזיקה על הים', יכלול את הקונצרט 'צלילים על הצוק' עם זמרת המצו-סופרן אילונה טויביס והרביעייה הקאמרית golden string, שיכלול מוזיקה קלאסית קלה, שירים נפוליטניים ומוזיקת עולם, ויתקיים ברחבת הגלריה על הצוק שבטיילת המעפילים.

תחת אותה כותרת יתקיים גם 'חלום שלא נגמר'- קונצרט גאלה ייחודי של תזמורת כלי הנשיפה הייצוגית ומקהלת 'ניצן' של הקונסרבטוריון העירוני נתניה. שתי הלהקות תארחנה את הזמר קובי אפללו, בניצוחם של מוטי מירון ו-ויטה גורביץ'. גלית גיאת תנחה את הערב וגם תשיר.

מסיבת הרחוב והאופנה 'net label' תתקיים גם היא במהלך השבוע וצפויה למשוך קהל רב במיוחד. המסיבה תתקיים ביום שלישי ה-7 במאי במדרחוב קראוזה המחודש, ותתקלט בה הזמרת נינט טייב.

תחת הכותרת 'צליל מכוון' תוצב במה במדרחוב תל חי המחודש, עליה יופיעו הרכבים ולהקות צעירות בקטעי ג'אם. בין ההרכבים והלהקות- 'ההרכייף', 'איגיון' ו'איזמרגד', במבחר סגנונות מוזיקליים.

גם הילדים שבין המבקרים לא יישארו משועממים במהלך הפסטיבל. תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית תופיע בשלושה קונצרטים חגיגיים בפני תלמידי בתי הספר היסודיים, ושני קונצרטים חגיגיים במחווה לתלמידי התיכוניים.

הגינות הציבוריות בנתניה תשתתפנה גם הן בחגיגה, עם מספר מופעים ברחבי העיר, ביניהם 'חלילים סביב העולם' עם גיל בוהדנה ו'סיפורו המופלא של החליל' עם חגית רוזמרין. אלה יתקיימו במוקדים רבים ברחבי העיר: בגן בזק שבשכונת גלי ים, בגן נאות שקד, בגן הפסלים שבקריית נורדאו, בגן הרצוג שבקריית השרון, ועוד.

מרכז כללי ההקשה הבינלאומי 'טרמולו' יארח מופע במסגרת הפסטיבל. הזמרת אסתר רדא, תושבת נתניה, תופיע במרכז עם חיבורים מיוחדים לכלי הקשה וסגנונות שונים מרחבי העולם.

המוקד השישי והאחרון של הפסטיבל יהיה במת הפרינג' שבאולם בית יוחנן, במופע צלילי רוק כבד עם להקת 'אפאטיקה'.
תגובות
אין תגובות למאמר