כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.04.2013
/ 11:30

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

מכירת השנה

חברת הדואר הבלגית 'BPOST' החליטה להעלות את המודעות לשירותים שלה, ולהראות כי היא עדיין אקטואלית במאה ה- 21. כדי לעשות זאת, הקימו אנשי החברה חנות וירטואלית באמצע בריסל בה נמכרו מוצרים אטרקטיביים בשידור חי, כאשר המחיר של כל מוצר יורד כל שנייה.

על מנת להצליח לקנות את המוצר במחיר שווה, צריכים היו הקונים לרכוש אותו מהר, לפני שהוא ייחטף. ברגע שהמוצרים נקנו, התחייבה החברה כי הם יגיעו ללקוחות בתוך 24 שעות.מבחני כניסה

תחנת הרדיו הברזילאית 'KISS FM' ידועה בזה שהיא חיה ומשדרת רוקנ'רול. כדי להוכח שהרוק הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של התחנה, הקימו בכניסה אליה מתקן שמכניס רק את מי שעושה את המחווה הבינלאומית של הרוק. זה לא משנה אם אתם אורחי התחנה, שדרנים בה או הבעלים, אם  אתם לא רוקרים בנשמה, תיאלצו להישאר בחוץ.הלבשה תחתונה סקסית במיוחד

זה הזמן להרחיק ילדים מהמסך, כי אנחנו עוברים במהירות הבזק להמצאה החדשה של מותג הקונדומים 'דורקס', שהחליט לשנות את הדרך בה אנשים חווים משחק מקדים.

החברה יצרה מוצרי הלבשה תחתונה עליהם מורכבים חיישנים מיוחדים, אשר בשילוב עם אפליקצייה מיוחדת לטלפון הנייד מתחילים לרטוט. כך, יכולים בני זוג לגעת אחד בשנייה גם אם הם נמצאים במרחק רב.

המדור הזמין כבר כמה זוגות.

תגובות
אין תגובות למאמר