כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס SGI יתקיים בפעם הראשונה בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.04.2013
/ 15:03

קבוצת פאראגון תפיק את כנס SGI SUMMIT הראשון שיתקיים בישראל. הכינוס היוקרתי, SGI Summit Jerusalem 2013, של החברה הבינלאומית למחקר גיניקולוגי ומיילדותי SGI יתקיים תחת הנושא: FROM IMPETRATION TO PARTURITION.

הכנס, בראשותו של פרופסור שמחה יגל, מנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה המרכזים הרפואיים הדסה, יערך בירושלים בין התאריכים 28-30 במאי, במלון קראון פלאזה, ויעסוק במבחר נושאים העוסקים בתקופת ההריון, החל משלב ההשרשה ועד הלידה. במהלך שלושת ימי הכנס יתקיימו כ- 35 הרצאות ודיונים בנושאים שונים.

לכנס צפויים להגיע מרצים נבחרים רבים מתחומי הגניקולוגיה מרחבי העולם, בינהם פרופסור ג'ראלד שאטן, פרופסור דניס לואו, פרופסור אנאנת' קרמנצ'י ועוד, לצד פרופסורים ואנשי מחקר מובילים מחזית המחקר העולמית העוסקים במגוון תחומי הגיניקולגיה וביניהם גיניקולוגים, גנטיקאים, פירנטולוגים ועוד.

'SGI Summit Jerusalem 2013' הוא כנס בינלאומי המשלב בתוכו תחומים רבים ומגוונים של מחקר במילדות, גינקולוגיה, ופריון. בכנס תוצגנה עבודות של רופאים חוקרים ומדענים מישראל ומחו"ל, החובקות את כל תחומי המחקר של הכנס.

בין הנושאים והסוגיות שיוצגו בכנס- אבחון טרום לידתי של מחלות כרומוזומליות של העובר, בבדיקה מדם האם; שימור הפריון, לנשים צעירות ואף ילדות, העוברות טיפולים כימותרפיים ואחרים בשל מחלות סרטן; האם אפשר לדחות עד בלתי מוגבל את האפשרות להורות?; גילויים חדשים ברעלת הריון, אחת המחלות השכיחות במילדות, הטומנת בחובה סיכון לא מבוטל לאם ולעוברה, ועוד.


לוקחים חלק בהפקת האירוע? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר